Myślisz o zmianie uczelni? Wybierz Uniwersytet WSB Merito

Studiujesz, ale nie jest to do końca to, czego się spodziewałeś(-aś)? Rozważasz zmianę uczelni? A może kierunek studiów, który pierwotnie wybrałeś(-aś), nie był strzałem w dziesiątkę? Spróbuj jeszcze raz i zostań studentem(-ką) Uniwersytetu WSB Merito!

 

Jesteśmy największą grupą uniwersytetów w Polsce.

Znajdziesz nas w 11 miastach

 

Od 30 lat uczymy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie studiów z pracą i życiem prywatnym. Dzięki praktycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów oraz otwartości naszych wykładowców i pracowników administracyjnych, studia na Uniwersytetach WSB Merito to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności, ale także niezapomniana przygoda życia. 

 

Przez te 30 lat historii zaufało nam już ponad 550 000 studentów! 
  • Wszyscy ci studenci razem wypełniliby niemal 10 razy miejsca na trybunach Stadionu Narodowego.
  • A gdyby złapali się za ręce mogliby sięgnąć spokojnie od wschodniej granicy Polski do zachodniej?

 

Zobacz, jakimi uniwersytetami jesteśmy
 

90% absolwentów poleca nasze studia  

 

Każdego roku pytamy naszych studentów i absolwentów o ich doświadczenia w ramach Badania Atrybutów Marki (BAM). Chcemy wiedzieć, co sprawia im frajdę na studiach, a co możemy jeszcze ulepszyć. Zbieramy opinie na temat programu nauczania, organizacji zajęć i nawet tego, jak dobrze radzicie sobie po ukończeniu studiów. To te opinie są kluczowe dla naszej dalszej pracy. 

BAM_abs_pola_mały

Warunki przyjęcia

Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiowałeś, to oferta dla Ciebie. Pamiętaj, że możliwe jest przyjęcie na semestr wyższy niż pierwszy, jeśli kierunek, na który chcesz się przenieść, jest zgodny z kierunkiem aktualnie studiowanym.
Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie na:

Możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów i posiadasz prawa studenta. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz praw studenta (zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki.

Jak to zrobić?

  • Złóż podanie do Biura Rekrutacji na wybranym Uniwersytecie WSB Merito.
  • Załącz potwierdzony przez uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów. Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.
  • Decyzję o przeniesieniu podejmuje Dziekan. Określa semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustala przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określa termin ich uzupełnienia.
  • Po pozytywnej decyzji Dziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.
  • Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat.