Przenieś się na Uniwersytet WSB Merito, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Dobrze trafiłeś! Z naszą pomocą przeniesiesz się z dowolnej uczelni do Uniwersytetu WSB Merito w 4 prostych krokach.  

 

Każdego studenta przenoszącego się na Uniwersytet WSB Merito traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz już praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki. 

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach!

Jak się przenieść – krok po kroku

Złóż dokumenty

Złóż podanie w Biurze Rekrutacji: 

Aleja Grunwaldzka 238A – Parter – pokój 004 

Tel.: 58 522 75 19

E-mail: rekrut@wsb.gda.pl 
Dokumenty możesz wysłać również pocztą tradycyjną.

Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów. Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym musi posiadać oryginalną pieczątkę uczelni, z której planujesz się przenieść wraz z podpisem jej pracownika. Ponadto powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.


Podania przyjmowane są w terminach:

· Rekrutacja letnia: od 4 maja do 10 września

· Rekrutacja zimowa: od 1 stycznia do 10 lutego

Poczekaj na decyzję

W tym czasie Dziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

Donieś dokumenty rekrutacyjne

Po pozytywnej decyzji Dziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat. 

Witaj na Uniwersytecie WSB Merito

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by październiku rozpocząć studia. Do zobaczenia!

Przydatne dokumenty