Przenieś się do WSB Merito, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Z nami to możliwe! Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiujesz, to oferta dla Ciebie.

 

Każdego studenta przenoszącego się do WSB Merito traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

 

przenieś się

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów i posiadasz prawa studenta. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki.

 

 

Pobierz podanie

 

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

KROK 1.

Złóż dokumenty

 

Złóż podanie w Dziekanacie
ul. Łabiszyńska 25,  03-204 Warszawa
e-mail: wyzszesemestry@warszawa.merito.pl

 

Do podania należy dołączyć oryginalny dokument potwierdzający dotychczasowy przebieg studiów, obejmujący w szczególności wykaz zaliczonych przedmiotów, z określeniem liczby godzin, formy zaliczenia, uzyskanych ocen, punktów ECTS i potwierdzenie zaliczenia danego roku studiów oraz sylabusy przedmiotów – dotyczy kandydatów na studia spoza Uniwersytetu WSB Merito Warszawa.

 

KROK 2.

Poczekaj na decyzję

 

W tym czasie Prodziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

KROK 3.

Donieś dokumenty rekrutacyjne

 

Po pozytywnej decyzji Prodziekana Dziekanat skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat.

KROK 4.

Witaj w Uniwersytecie WSB Merito!

 

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by październiku rozpocząć studia.
Do zobaczenia!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Jeśli podjąłeś już decyzję o zmianie uczelni i studiowaniu w Uniwersytecie WSB Merito, zostaw nam do siebie kontakt!
Odezwiemy się do Ciebie bezpośrednio i rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie.

 

Wypełnij formularz
 

kontakt