Przenieś się na Uniwersytet WSB Merito, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Dobrze trafiłeś! Z naszą pomocą przeniesiesz się z dowolnej uczelni do Uniwersytetu WSB Merito w 4 prostych krokach.  

 

Każdego studenta przenoszącego się na Uniwersytet WSB Merito traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz już praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki. 

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach!

Jak się przenieść - krok po kroku

KROK 1: Złóż dokumenty

 

Złóż podanie w Biurze Rekrutacji: 

ul. Śląska 35/37 - Parter - pokój 1

Tel.: 58 669 77 21

E-mail: rekrut@wsb.gdynia.pl
Dokumenty możesz wysłać również pocztą tradycyjną.

Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów. Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym musi posiadać oryginalną pieczątkę uczelni, z której planujesz się przenieść wraz z podpisem jej pracownika. Ponadto powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.


Podania przyjmowane są w terminach:

· Rekrutacja letnia: od 4 maja do 10 września

· Rekrutacja zimowa: od 1 stycznia do 10 lutego

 

 

KROK 2: Poczekaj na decyzję

 

W tym czasie Dziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

 

 

KROK 3: Donieś dokumenty rekrutacyjne

 

Po pozytywnej decyzji Dziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat. 

 

 

KROK 4: Witaj na Uniwersytecie WSB Merito!

 

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by październiku rozpocząć studia. Do zobaczenia!

 


PODANIA DO POBRANIA