Przenieś się do Uniwersytetu WSB Merito, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Z nami to możliwe! Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiujesz, to oferta dla Ciebie.

 

Każdego studenta przenoszącego się na Uniwersytet WSB Merito traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

studia

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów i posiadasz prawa studenta. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki.

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

Skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli podjąłeś już decyzję o zmianie uczelni i studiowaniu Uniwersytecie WSB Merito, zostaw nam do siebie kontakt!
Odezwiemy się do Ciebie bezpośrednio i rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie. 

 

Wypełnij formularz

Zasady rekrutacji

Złóż dokumenty
  • Złóż podanie w Biurze Rekrutacji:

          ul. Powstańców Wielkopolskich 5,  61-895 Poznań

          tel.: 61 655 33 00, e-mail: rekrutacja@wsb.poznan.pl

  • Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów.
  • Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.
  • Jeśli masz wątpliwości na jakie studia możesz się przenieść, pracownicy Biura Rekrutacji z chęcią pomogą Ci dobrać kierunek studiów w oparciu o Twoje preferencje i punkty ECTS
Poczekaj na decyzję
  • W tym czasie Prodziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.
  • W kresie wakacyjnym czas oczekiwania na decyzję może się nieco wydłużyć. Nie zwlekaj jednak ze złożeniem podania i zarezerwuj sobie miejsce.
Donieś dokumenty rekrutacyjne
  • Po pozytywnej decyzji Prodziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat.
Witaj na Uniwersytecie WSB Merito
  • Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by w październiku rozpocząć studia.

Do zobaczenia!

Masz pytania? Zadzwoń do nas

Biuro Rekrutacji Studia I stopnia

ul. Ratajczaka 1-3

61-891 Poznań

Budynek RR, parter

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00 - 16:00
wtorek: 09:00 - 16:00
środa: 10:00 - 15:00
czwartek: 09:00 - 16:00
piątek: 09:00 - 16:00
sobota: 10:00 - 14:00