Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie).

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina i Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

online

Zastosowanie sztucznej inteligencji oraz technologii rynkowych stanowi obecnie jedno z najszybciej rozwijających się obszarów światowej gospodarki. Już obecnie widoczne jest wprowadzenie sztucznej inteligencji w różnych sferach życia codziennego oraz w narzędziach biznesowych, które stale się rozwijają.

inżyniera

Studia podyplomowe z zakresu Sztucznej Inteligencji w Biznesie mają na celu przygotowanie specjalistów do efektywnego wykorzystania zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji w procesach biznesowych.

informatyka

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, w którym dr Maciej Kawecki - wykładowca oraz dyrektor Centrum Innowacji Uniwersytetu WSB Merito, przeprowadził debatę Profesor Andrzej Dragan & Jacek Dukaj.
Panowie postarali się odpowiedzieć na pytania: Czym jest życie? Czy sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla ludzi? Czy gatunek ludzki zakończył swoją ewolucję?

kierunek www

Program skupia się głównie na praktycznym zastosowaniu narzędzi sztucznej inteligencji w analizie danych, podejmowaniu decyzji oraz optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki temu absolwenci uzyskują niezbędne umiejętności do skutecznego dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego, w którym sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę.

automatyzacja

Chcesz skorzystać z dofinansowania Bazy Usług Rozwojowych?

Sprawdź nasze usługi w BUR: Wyszukiwarka usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP 


Jeśli nie możesz znaleźć usługi, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami, a wprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!

Napisz: rekrutacja-sp@poznan.merito.pl

 

Dowiedz się więcej o BUR

nauka

W sprawach związanych z rekrutacją (np. ilości dostępnych miejsc czy terminy składania dokumentów) skontaktuj się z naszym biurem rekrutacji, do którego kontakt uzyskasz na dole strony.

 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek i chcesz dowiedzieć się więcej w kwestiach merytorycznych (np. planu zajęć czy programu studiów) skontaktuj się z nami bezpośrednio - dsp@poznan.merito.pl

Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

 • Uczestnicy zdobędą głęboką wiedzę na temat zastosowań generatywnej sztucznej inteligencji w biznesie, co pozwoli im zrozumieć potencjał i ograniczenia tej technologii.
 • Program skoncentrowany na praktycznym zastosowaniu generatywnej sztucznej inteligencji umożliwi uczestnikom zdobycie umiejętności niezbędnych do samodzielnego korzystania z narzędzi AI w środowisku biznesowym, oszczędności czasu na wykonywaniu licznych zadań i optymalizacji na poziomie pracownika i firmy.
 • Uczestniczy poznają tajniki komunikacji z generatywną sztuczną inteligencją, tj. prompt engineering / prompt design.
 • Uczestnicy zdobędą świadomość kwestii etycznych związanych z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji oraz nauczą się dbać o bezpieczeństwo danych.
 • Dla menedżerów i liderów biznesowych program może stanowić szansę na rozwinięcie umiejętności przywódczych w kontekście nowoczesnych technologii.
 • Uczestnicy będą mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce poprzez projekty i studia przypadków.
 • Absolwenci studiów poznają sposoby oszczędności czasu na realizacji licznych zadań, dzięki demonstrowanym narzędziom AI oraz no-code.
 • Ukończenie programu umożliwi uczestnikom pozostanie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Dla kogo?

 • menedżerów
 • pracowników zaangażowanych w projekty oparte na innowacjach technologicznych i informatycznych
 • specjalistów ds. Analizy Danych
 • analityków Biznesowych
 • programistów tworzących rozwiązania oparte o AI, którzy chcą poznać tajniki prompt design,
 • wszystkich zainteresowanych obszarem sztucznej inteligencji i nowoczesnej technologii

Bezpłatne szkolenia

Uczestnikom naszych studiów podyplomowych dajemy możliwość uzyskania dodatkowych umiejętności przez uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach z różnych obszarów, np. psychologii, biznesu, marketingu i nowych technologii.

Szkolenia realizowane są w II semestrze. Szczegółowe informacje przekazywane są przez koordynatora kierunku.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

Do 31 lipca
czesne już od
230 zł
207 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki:

 • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1000 zł:

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 185 zł/mies.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku sztuczna inteligencja w biznesie:

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 168
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

chrzanowski
sztuczna int
dr Maciej Kawecki
usamah
izydorczyk
greg margas
dr Maciej Chrzanowski

 

Doradca biznesowy, szkoleniowiec, ekspert z zakresu akceleracji biznesu z wykorzystaniem najnowszych metod, technik i narzędzi

Kamil Porembiński

Kamil zajmuje się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę...

dr Maciej Kawecki

Prorektor ds. innowacji i współpracy na Uczelni WSB Merito w Warszawie. W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. do 2019 r. zastępca dyrektora, a następnie dyrektor departamentu zarządzania danymi w tym samym resorcie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji...

Usamah Afifi

Absolwent Executive Management Studies London Business School, MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Wydziału Lotniczego Politechniki Warszawskiej.
Partner zarządzający, przedsiębiorca (Delivery Excellence Consulting, Hubsapa,MyWallet ), Współtwórca Thinktanku Fime.pl z zakresu...

Tomasz Izydorczyk

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Instytutu Nauk Prawnych PAN, SWPS Uniwersytetu Huministycznospołecznego oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu. Doradza w zakresie organizacji i zarządzania w sektorze prywatnym oraz w administracji publicznej. Specjalizuje się w prawnej i organizacyjnej...

Greg Margas

Pełni funkcję Business Development Executive w Enovation Solutions. Jego pasja do technologii edukacyjnych i sztucznej inteligencji przekłada się na innowacje w firmie. Jest współautorem książki o sztucznej inteligencji i prowadził kursy "Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu Projektami"...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji Studiów Podyplomowych

Budynek RR, parter
ul. Ratajczaka 1-3
61-891 Poznań

Godziny otwarcia:
 • pn-wt: 09:00 - 16:00
 • śr: 10:00 - 15:00
 • cz-pt: 09:00 - 16:00
 • so: 10:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF