Opis kierunku

1 grupa - rekrutacja zakończona

2 grupa - rekrutacja trwa

 

Studia w formule online (synchronicznie).

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina i Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

 

online

Zastosowanie sztucznej inteligencji oraz technologii rynkowych stanowi obecnie jedno z najszybciej rozwijających się obszarów światowej gospodarki. Już obecnie widoczne jest wprowadzenie sztucznej inteligencji w różnych sferach życia codziennego oraz w narzędziach biznesowych, które stale się rozwijają.

inżyniera

Studia podyplomowe z zakresu Sztucznej Inteligencji w Biznesie mają na celu przygotowanie specjalistów do efektywnego wykorzystania zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji w procesach biznesowych.

informatyka

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, w którym dr Maciej Kawecki - wykładowca oraz dyrektor Centrum Innowacji Uniwersytetu WSB Merito, przeprowadził debatę Profesor Andrzej Dragan & Jacek Dukaj.
Panowie postarali się odpowiedzieć na pytania: Czym jest życie? Czy sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla ludzi? Czy gatunek ludzki zakończył swoją ewolucję?

kierunek www

Program skupia się głównie na praktycznym zastosowaniu narzędzi sztucznej inteligencji w analizie danych, podejmowaniu decyzji oraz optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki temu absolwenci uzyskują niezbędne umiejętności do skutecznego dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego, w którym sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę.

automatyzacja

Chcesz skorzystać z dofinansowania Bazy Usług Rozwojowych?

Sprawdź nasze usługi w BUR: Wyszukiwarka usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP 


Jeśli nie możesz znaleźć usługi, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami, a wprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!

Napisz: rekrutacja-sp@poznan.merito.pl

 

Dowiedz się więcej o BUR

nauka

W sprawach związanych z rekrutacją (np. ilości dostępnych miejsc czy terminy składania dokumentów) skontaktuj się z naszym biurem rekrutacji, do którego kontakt uzyskasz na dole strony.

 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek i chcesz dowiedzieć się więcej w kwestiach merytorycznych (np. planu zajęć czy programu studiów) skontaktuj się z nami bezpośrednio - dsp@poznan.merito.pl

Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Uczestnicy zdobędą głęboką wiedzę na temat zastosowań generatywnej sztucznej inteligencji w biznesie, co pozwoli im zrozumieć potencjał i ograniczenia tej technologii.
  • Program skoncentrowany na praktycznym zastosowaniu generatywnej sztucznej inteligencji umożliwi uczestnikom zdobycie umiejętności niezbędnych do samodzielnego korzystania z narzędzi AI w środowisku biznesowym, oszczędności czasu na wykonywaniu licznych zadań i optymalizacji na poziomie pracownika i firmy.
  • Uczestniczy poznają tajniki komunikacji z generatywną sztuczną inteligencją, tj. prompt engineering / prompt design.
  • Uczestnicy zdobędą świadomość kwestii etycznych związanych z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji oraz nauczą się dbać o bezpieczeństwo danych.
  • Dla menedżerów i liderów biznesowych program może stanowić szansę na rozwinięcie umiejętności przywódczych w kontekście nowoczesnych technologii.
  • Uczestnicy będą mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce poprzez projekty i studia przypadków.
  • Absolwenci studiów poznają sposoby oszczędności czasu na realizacji licznych zadań, dzięki demonstrowanym narzędziom AI oraz no-code.
  • Ukończenie programu umożliwi uczestnikom pozostanie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Dla kogo?

  • menedżerów
  • pracowników zaangażowanych w projekty oparte na innowacjach technologicznych i informatycznych
  • specjalistów ds. Analizy Danych
  • analityków Biznesowych
  • programistów tworzących rozwiązania oparte o AI, którzy chcą poznać tajniki prompt design,
  • wszystkich zainteresowanych obszarem sztucznej inteligencji i nowoczesnej technologii

Bezpłatne szkolenia

Uczestnikom naszych studiów podyplomowych dajemy możliwość uzyskania dodatkowych umiejętności przez uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach z różnych obszarów, np. psychologii, biznesu, marketingu i nowych technologii.

Szkolenia realizowane są w II semestrze. Szczegółowe informacje przekazywane są przez koordynatora kierunku.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku sztuczna inteligencja w biznesie:

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 168
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

chrzanowski
sztuczna int
dr Maciej Kawecki
usamah
izydorczyk
greg margas
dr Maciej Chrzanowski

 

Doradca biznesowy, szkoleniowiec, ekspert z zakresu akceleracji biznesu z wykorzystaniem najnowszych metod, technik i narzędzi

Kamil Porembiński

Kamil zajmuje się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę...

dr Maciej Kawecki

Prorektor ds. innowacji i współpracy na Uczelni WSB Merito w Warszawie. W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. do 2019 r. zastępca dyrektora, a następnie dyrektor departamentu zarządzania danymi w tym samym resorcie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji...

Usamah Afifi

Absolwent Executive Management Studies London Business School, MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Wydziału Lotniczego Politechniki Warszawskiej.
Partner zarządzający, przedsiębiorca (Delivery Excellence Consulting, Hubsapa,MyWallet ), Współtwórca Thinktanku Fime.pl z zakresu...

Tomasz Izydorczyk

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Instytutu Nauk Prawnych PAN, SWPS Uniwersytetu Huministycznospołecznego oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu. Doradza w zakresie organizacji i zarządzania w sektorze prywatnym oraz w administracji publicznej. Specjalizuje się w prawnej i organizacyjnej...

Greg Margas

Pełni funkcję Business Development Executive w Enovation Solutions. Jego pasja do technologii edukacyjnych i sztucznej inteligencji przekłada się na innowacje w firmie. Jest współautorem książki o sztucznej inteligencji i prowadził kursy "Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu Projektami"...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji Studiów Podyplomowych

Budynek RR, parter
ul. Ratajczaka 1-3
61-891 Poznań

Godziny otwarcia:
  • pn-wt: 09:00 - 16:00
  • śr: 10:00 - 15:00
  • cz-pt: 09:00 - 16:00
  • so: 10:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF