Czas na uniwersytet, czas na pracę, czas na życie

Czy wiesz, że w Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy” 2023 Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu po raz kolejny został najlepszą uczelnią niepubliczną w Wielkopolsce? Dołącz do nas!

Zobacz ofertę studiów
Studia, praca i do tego wolny czas

Chcesz połączyć pracę ze studiowaniem i mieć przy tym czas dla siebie? Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Na Uniwersytecie WSB Merito dzięki dobrej organizacji studiów z łatwością znajdziesz czas na studia, czas na pracę, czas na życie.

kierunek www
Studia licencjackie i inżynierskie

Na studiach I stopnia możesz wybrać studia licencjackie lub inżynierskie.

Studia licencjackie trwają 3 lata. Kończysz je uzyskując tytuł licencjata, a studia inżynierskie trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 27 maja
Czesne już od
425 zł
358 zł
miesięcznie

Zapisując się do 27 maja, zyskujesz:

 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.
 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 358 zł/mies.

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz, studiując na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu?

Książka
praktyczną wiedzę i lepszy start w przyszłość zawodową
Zegar
przyjazną organizację zajęć – możesz łączyć studia z pracą i życiem prywatnym
Laptop
czas dla siebie – większość spraw studenckich załatwisz online
Organizacja
bogate życie studenckie - dołącz do naszej społeczności
Dyplom
dyplom uczelni cenionej przez pracodawców

Formy i sposoby realizowania studiów

Stacjonarna

 • Studiując stacjonarnie z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu. Dzięki elastycznemu planowi zajęć znajdziesz czas również na pracę i życiowe pasje.

Niestacjonarna

 • Studia niestacjonarne to studia realizowane  w weekendy oraz piątki w godzinach popołudniowych. Z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych.  

Hi Flex

 • Hi Flex to innowacyjna formuła studiowania dostępna tylko na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu dla kierunku zarządzanie, na studiach niestacjonarnych I stopnia. To najlepszy wybór dla tych, którym zależy na możliwości indywidualnego dopasowania formy studiów do swojej obecnej sytuacji życiowej i zawodowej. 
 • I semestr studiujesz w jednej spośród trzech dostępnych form realizacji: hybrydowej, hybrydowej popołudniowo-weekendowej lub online.
 • Od II semestru wybierasz w jaki sposób chcesz realizować każdy z przedmiotów – każdy możesz studiować w inny sposób: w sali wykładowej, synchronicznie lub asynchronicznie. Dodatkowo wybierasz dni tygodnia, w których mają odbywać się zajęcia. Studiujesz jak chcesz!

Dowiedz się więcej

Hybrydowa

 • Studia hybrydowe – program realizujesz uczestnicząc w wykładach online na platformie MS Teams oraz przyswajając wiedzę samodzielnie, przy pomocy materiałów zamieszczonych na platformie Moodle. Większość ćwiczeń i laboratoriów odbywasz w salach wykładowych na uczelni. Pamiętaj, że są dni tylko z zajęciami zdalnymi i takie, które w całości spędzisz na uczelni.

Hybrydowa popołudniowo-weekendowa

 • Studia hybrydowe popołudniowo-weekendowe to połączenie zajęć zdalnych prowadzonych we wtorkowe i czwartkowe popołudnia ze zjazdami w niektóre weekendy. Edukację wspierają internetowe platformy edukacyjne oraz spotkania z wykładowcami i innymi studentami w budynku uniwersytetu. To studia, które umożliwiają jednocześnie naukę, pracę zawodową oraz korzystanie z wolnych weekendów. Ograniczona liczba dojazdów na uczelnię to oszczędność czasu i pieniędzy. Zajęcia w salach wykładowych oraz zajęcia online prowadzone w czasie rzeczywistym pozwalają zachować kontakt z innymi studentami i wykładowcami.

Online

 • Studia online wykorzystują metody i techniki kształcenia na odległość. Oznacza to, że w ciągu semestru obowiązkowe są tylko dwa zjazdy, a większość zajęć realizowana jest w formie online. Materiały zamieszczone na platformie Moodle umożliwiają samodzielną naukę w dowolnym czasie. Zajęcia stacjonarne zwykle odbywają się na początku i na końcu każdego semestru, a terminy zjazdów ustalane są z odpowiednim wyprzedzeniem, aby studenci mieli czas na organizację swojego przyjazdu na uniwersytet. Studia online to elastyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci się rozwinąć i zachować work-life balance. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz samodzielnie i w dowolnym czasie, dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle oraz na zajęciach realizowanych stacjonarnie na uczelni.