Poznaj WSB Merito

Uczelnie WSB Merito (wcześniej: Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Do tej pory zaufało nam 450 000 studentów i absolwentów.

 

POZNAJ NASZE BUDYNKI (MAPA)

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na Uniwersytecie WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

 

Poznaj nasze budynki!

 

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu istnieje od 1994 roku. W dniu 3 kwietnia 2023 r. zmieniła nazwę na Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu. Uczelnię tworzą trzy wydziały:

  • Wydział Finansów i Bankowości w Poznaniu
  • Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
  • Wydział Ekonomiczny w Szczecinie.

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA. Możesz również skorzystać ze szkoleń i kursów.

 

Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej uczelni.

 

Czekamy na Ciebie w Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu!

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością.  

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
a
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
nowemozliwosci_2.jpg
wsb_wro_lic_d1_gnf_188.jpg
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
wsb_wro_lic_d1_gnf_248.jpg
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.