Dlaczego warto korzystać z Biblioteki Cyfrowej WSB Merito-DSW?

Z Biblioteki Cyfrowej WSB Merito-DSW możesz korzystać bez względu na to, gdzie jesteś - jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu.

 

Chcesz poznać Bibliotekę Cyfrową WSB Merito-DSW? Zobacz film lub przejdź na www.biblioteka.cyfrowauczelnia.pl

W Bibliotece Cyfrowej WSB Merito-DSW znajdziesz czasopisma, książki, manuale (czyli podręczniki), podcasty i wiele więcej. W sekcji „Materiały Dydaktyczne” znajdują się materiały i pomoce dydaktyczne m.in. case study czy nagrania multimedialne takie jak wideo i podcasty, podzielone na kolekcje tematyczne. W sekcji „Biblioteka Wykładowcy” znajdują się materiały dla wykładowców, pomocne w prowadzeniu zajęć ze studentami.

Biblioteka Cyfrowa a biblioteka wydziałowa

Czy zasoby Biblioteki Cyfrowej WSB Merito-DSW są takie same jak biblioteki wydziałowej?
Nie - podstawowy zbiór książek i czasopism (papierowych i elektronicznych) znajdziesz w bibliotece stacjonarnej. Biblioteka Cyfrowa WSB Merito-DSW oferuje natomiast podcasty, wideo, manuale czy studia przypadku, które zostały przygotowane specjalnie dla tej platformy i pogrupowane w kilkanaście kolekcji tematycznych. Stanowią one świetne uzupełnienie materiałów wydziałowych jako zasoby naukowe, dydaktyczne i edukacyjne Uczelni WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.