Bądź dobrze poinformowany!

FACEBOOK

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, jakie dzieją się na uczelni? Na profilu swojej uczelni znajdziesz wszystko co powinieneś wiedzieć, począwszy od zmian w godzinach funkcjonowania dziekanatu, po ciekawe wydarzenia, wykłady, transmisje wideo czy relacje z absolutoriów. Śledząc nasz profil możesz też liczyć na porcję rozrywki, która z pewnością przyda się, aby zwalczyć stres pomiędzy egzaminami.

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU
 

Grupa schody piątka WSB
TIKTOK

Poznaj naszych wykładowców i rozwijaj się. Sprawdź, co znaczy praktycznie z Uniwersytetem WSB Merito... w praktyce!

 

OBSERWUJ NAS NA TIKTOK

tiktok
INSTAGRAM

To miejsce, w którym możesz obserwować nie tylko swoją uczelnię w obiektywie, ale jej studentów i pracowników. Chcesz się podzielić chwilą ze studenckiego życia? Zrób sobie zdjęcie, oznacz oficjalnym hashtagiem #UniwersytetWSBMerito i dołącz do naszej społeczności.

 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE
 

YOUTUBE

Jeśli szukasz porcji rzetelnej wiedzy, ciekawych webinarów, relacji z wykładów znanych przedstawicieli nauki, chcesz wiedzieć jak poradzić sobie ze stresem, jak się skupić na pracy lub jak wzmacniać swoje kompetencje, zajrzyj koniecznie na kanał Uniwersytetów WSB Merito na youtube.

 

SUBSKRYBUJ NAS NA YOUTUBE
 

X

Profil Uniwersytetu WSB Merito opanowali nasi wykładowcy - eksperci w swojej dziedzinie. Bacznie obserwują i komentują aktualne trendy i wydarzenia gospodarcze, ekonomiczne, polityczne w kraju i na świecie. Jesteś odważny? Masz opinię na tematy społeczne i ekonomiczne? Wyraź swoje zdanie i przyłącz się do dyskusji.

 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI NA X
 

SPOTIFY/SPEAKER

Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz się rozwijać? Dobrze trafiłeś!
Podcast Uniwersytetów WSB Merito to miejsce, w którym nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. #czasnapodcast

 

SŁUCHAJ NAS NA SPOTIFY SŁUCHAJ NAS NA SPEAKER
Dziewczyna pomieszczenie podłoga czytanie czasopismo książka słuchawki
LINKEDIN

Profesjonalne przygotowanie do zawodu i wsparcie w rozwoju ścieżki zawodowej naszych studentów to nasz priorytet. Jesteśmy więc tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej. Szukaj nas na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w rozwoju Twojej kariery. 

 

OBSERWUJ NAS NA LINKEDIN

Menedżer zrównoważonego rozwoju