Uniwersytety WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Zaufało nam już ponad 550 000 studentów.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda. 

Grupa zieleń lifestyle

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) istnieje od 1998 roku. Uczelnię tworzą dwa wydziały:

  • Wydział Finansów i Zarządzania we Wrocławiu
  • Wydział Ekonomiczny w Opolu
     

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia (ścieżka tradycyjna i ze studiami podyplomowymi), studia jednolite magisterskie, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA.

 

Do zobaczenia na Uniwersytetcie WSB Merito we Wrocławiu.

ul. Fabryczna 29-31

53-609 Wrocław

mapa

 

2

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością. W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie kierunki jak, dietetykę, filologie czy prawo.

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
grupa ludzi
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
Laptop słuchawki
Lab VR
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
grupa korytarz
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.