Biuro Karier

Biuro Karier utworzyliśmy z myślą o naszych studentach oraz absolwentach. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w zakresie pośrednictwa pracy, praktyk, staży czy jeszcze szerszym rozwojem kompetencji, to w Biurze Karier znajdziesz niezbędną pomoc w tym zakresie. Głównym naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do wejścia na rynek pracy lub znalezienie nowej pracy na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

Czym się zajmujemy?

Biuro Karier pomoże Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwi odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Uniwersytetem WSB Merito (wcześniej Wyższą Szkołą Bankową), a także wesprze w poszukiwaniach stałej pracy. Nawiązujemy stałe kontakty z pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Współpracujemy aktualnie z ponad 600 pracodawcami z całego regionu.  

Celem Biura Karier jest organizacja przedsięwzięć rozwijających kompetencje studentów i absolwentów przez niestandardowe formy zdobywania doświadczenia oraz wspieranie współpracujących z nami firm w rozwiazywaniu ich realnych potrzeb kadrowych, czy problemów biznesowych.

Agnieszka Pijaczyńska

Dyrektor Biura Karier Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu

Na co możesz liczyć?

  • Otrzymasz dostęp do ofert pracy na platformie JobTeaser - Career Center.
    PRZEJDŹ DO JOBTEASER

  • Wesprzemy Cię w napisaniu profesjonalnego CV i pomożemy w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

  • Będziesz mógł liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu poszukiwania pracy z naszymi doradcami zawodowymi.

  • Będziesz miał możliwość udziału w wizytach studyjnych w siedzibie firmy, podczas których pracodawcy zaprezentują Ci działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowiska i warunki zatrudnienia.
  • Uzyskasz możliwość udziału w indywidualnych sesjach mentoringowych lub coachingowych. Wyrobienie nowych nawyków, zmiana ograniczających przekonań, które przekładają się na blokady w uczeniu, motywowanie, świadome planowanie przyszłości, formułowanie celów życiowych i realizowanie zamierzeń to kluczowe cele takich sesji.
  • Weźmiesz udział w bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z pracodawcami pomagających w wejściu na rynek pracy z obszaru m.in. wyznaczania celów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży, rozwiązywania konfliktów, zarządzania czasem itp.