Co zyskujesz, studiując informatykę na Uniwersytecie WSB Merito?

NOWY SUM+ 2 dyplomy w 2 lata

Studiujesz jednocześnie na wybranym kierunku studiów magisterskich oraz studiach podyplomowych.

  • oszczędzasz czas - program studiów podyplomowych realizujesz jednocześnie ze studiami magisterskimi. Liczba zajęć i zjazdów jest taka sama jak na studiach tradycyjnych, ale po obronie zyskujesz dwa dyplomy - dyplom studiów magisterskich i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.
  • oszczędzasz pieniądze - płacisz tylko jedno czesne, które jest niższe, niż gdybyś wybrał studia magisterskie i podyplomowe osobno.
  • wyróżniasz się w oczach pracodawców - zdobywasz wiedzę i umiejętności wykraczającą poza program studiów magisterskich.
NOWY studia podyplomowe

Wiedzę i umiejętności ze studiów magisterskich uzupełnisz na studiach podyplomowych. Na specjalności sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe dodatkowo otrzymasz świadectwo ukończenia studiów na kierunku:

  • Programista Python Developer

Na specjalności systemy informatyczne dodatkowo otrzymasz świadectwo ukończenia studiów na kierunku:

  • Zintegrowane systemy informatyczne SAP S/4HANA
Przyjazność i praktyczność

Zajęcia prowadzone przez praktyków - nasi wykładowcy to eksperci z branży IT, którzy na co dzień współpracują z renomowanymi firmami informatycznymi oraz wieloletni wykładowcy akademiccy dla których nauczanie kolejnych pokoleń jest pasją

opinia absolwenta sum plus sp logistyka podyplomowe magisterka

Studia na tym kierunku zrealizujesz w formule niestacjonarnej hybrydowej.

 

Twój plan zajęć będzie zorganizowany w weekendowe zjazdy (i niektóre poniedziałki lub piątki po 17:30 – zajęcia online) zgodnie z harmonogramem zjazdów na dany rok akademicki (dostępny w Extranecie), średnio raz na dwa tygodnie.

 

Na pierwszym rok studiów będziesz miał zajęcia stacjonarnie (w murach uczelni), a w drugim roku (studia podyplomowe) zdalnie synchroniczne z wykorzystaniem MS Teams. Dopuszczalne są zdalne zajęcia synchroniczne w piątki lub poniedziałki po południu (wybrane zajęcia i seminaria).

Kluczowe cechy kierunku:

Laptop
nowoczesne laboratoria komputerowe
Dyplom
prestiżowe certyfikaty
zawód pożądany na rynku pracy
Mózg
renomowane firmy partnerami biznesowymi kierunku
Monitor
specjalistyczne oprogramowanie
Sebastian Sobczyk

Branża IT rozrasta się w błyskawicznym tempie. Ze względu na rozwój technologii mobilnych, usług świadczonych za pośrednictwem sieci oraz ekspansję międzynarodowych korporacji specjaliści IT znajdują zatrudnienie na całym świecie. W samym Wrocławiu istnieje kilkaset firm lokalnych i wiele centrów wsparcia IT, zatrudniających ponad 1200 informatyków. Jako menedżer kierunku doskonale wiem, jakie umiejętności są potrzebne w tej branży i jakich specjalistów cenią pracodawcy. Sam prowadzę z sukcesem działalność gospodarczą. Mam też wieloletnie doświadczenie jako konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach oraz trener programów SAP i Comarch XL, a także jako konsultant systemów SAP ERP i SAP S/4 HANA. Dzięki temu, że dobrze znam sektor IT, mogę z naszymi partnerami – czyli liderami na tym rynku produktów i usług – współtworzyć nowoczesny program zajęć. Często to właśnie pracownicy firm IT prowadzą zajęcia i uczą, jak przekładać teorię na praktykę. Taka współpraca umożliwia też naszym studentom zdobycie certyfikatów cenionych w branży IT oraz naukę w nowoczesnych laboratoriach.
 

mgr inż. Sebastian Sobczyk

menedżer kierunku informatyka

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Systemy informatyczne
Niestacjonarne Hybrydowe
od 717 zł 751 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 717 zł
od 717 zł 751 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 717 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in.:

  • cyberbezpieczeństwo,
  • uczenie maszynowe,
  • technologie IoT.
Zobacz program studiów
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF