Grzegorz Mazur
mgr inż. Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obecnie Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu) (Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne). Absolwent podyplomowych studiów Android i iOS na Politechnice Wrocławskiej. Pracuje w międzynarodowej firmie budującej oprogramowanie w branży lotniczej. Jego pasją jest przekazywanie wiedzy i szkolenie ludzi dorosłych, więc realizuje ją, prowadząc do wielu lat szkolenia z zakresu budowy aplikacji webowych, mobilnych oraz testowania oprogramowania. Entuzjasta budowania praktycznych programów nauczania umiejętności cyfrowych/programistycznych na potrzeby biznesu.

Adam Przybyła
mgr inż. Adam Przybyła

Linux System Engineer w jednej z wrocławskich korporacji, zajmujący się rozwojem narzędzi wspomagających procesy budowy aplikacji oraz adaptacją dystrybucji Linux-a pod wymagania aplikacji i docelowej platformy. Przeprowadza również szkolenia na temat testowania, Pythona czy Openstacka.

Karol Kolański
mgr inż. Karol Piotr Kolański

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od początku kariery pracownik centrów badawczo-rozwojowych dużych firm. Posiada doświadczenie w pracy jako inżynier jakości oprogramowania (embedded, web oraz mobile). Pracował przy projektach związanych z inteligentnym domem, Internet of Things oraz automotive. Wieloletni użytkownik Linuxa. Zwolennik automatyzacji testów w Selenium Webdriver oraz Appium przy pomocy języka Python. Pasjonat elektroniki mikroprocesorowej.

Łukasz Złocki

Absolwent informatyki Uniwersytetu Śląskiego. Od kilkunastu lat pracuje w branży IT i od początku swojej kariery jest związany z projektowaniem i rozwojem zaawansowanych aplikacji internetowych. W trakcie swojej kariery pracował jako programista, tester i kierownik testów, zdobywając w każdej z tych dziedzin bogatą wiedzę i doświadczenie. W dziedzinie testowania oprogramowania komputerowego i zapewniania jakości w projektach IT pracuje od ponad 8 lat. Jego bogata wiedza z tego zakresu jest potwierdzona uznanym certyfikatem ISTQB. Swoje doświadczenie związane z testowaniem od kilku lat z sukcesem przenosi na szkolenia, warsztaty czy wykłady, które prowadzi. Specjalizuje się głównie w tematyce związanej z narzędziami do testowania aplikacji internetowych oraz desktopowych jak Selenium, JMeter, TestComplete.