Łukasz Gontarski
Łukasz Gontarski

Menedżer kierunku mikrobiznes na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, wykładowca akademicki, mikroprzedsiębiorca. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, specjalizując się w strategiach rozwoju dla małych przedsiębiorstw. Jako ekspert w dziedzinie marketingu internetowego i projektowania graficznego, dzieli się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami z przyszłymi specjalistami, prowadząc zajęcia z zakresu projektowania identyfikacji wizualnej, prototypowania stron internetowych oraz wykorzystania mediów społecznościowych w biznesie. Jego podejście do nauczania charakteryzuje się praktycznym zastosowaniem teorii, co przekłada się na wysoką skuteczność w przygotowaniu studentów do realiów rynkowych. Jako pasjonat UX kładzie szczególny nacisk na projektowanie z myślą o użytkowniku, co znajduje odzwierciedlenie w jego metodyce pracy oraz prowadzonych projektach. Jego filozofia zawodowa opiera się na przekonaniu, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie i spełnienie oczekiwań klienta, co osiąga poprzez ciągłe badania i testowanie rozwiązań.

Renata Dasek
Renata Dasek

Właścicielka firmy Akademia Biznesu VORMA Renata Dasek specjalizującej się we wspieraniu przedsiębiorstw w działaniach e-commerce (usługa zewnętrznego e-commerce menadżera, SEO, SEM, działania social media, opracowanie modelu biznesowego i biznes planu, wdrożenia sklepów internetowych, copywriting).

Doświadczenie zdobywała jako dyrektor handlowy w Mercus Logistyka sp. z o.o. (spółka z Grupy Kaptiałowej KGHM Polska Miedź S.A.) zarządzający detaliczną i hurtową siecią handlową w branży meblowej i budowlanej. Prowadziła projekty związane z digitalizacją spółki, wdrożeniem platform e-commerce B2B i B2C.

Obecnie jako ekspert branży meblowej i e-commerce realizuje wiele projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych, opartych o różnorodne platformy i narzędzia e-commerce.

Jako wykładowca Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu prowadzi zajęcia z obszaru e-commerce.

Dawid Tymiński
Dawid Tymiński

CEO & founder działającego od 2012 roku projektu influencerskiego z zakresu męskiej mody i stylu życia Dandycore. W ramach dekady działań zrealizował kilkadziesiąt współprac komercyjnych z największymi markami polskimi i zagranicznymi, wydał dwie książki: „Męska szafa – Instrukcja Obsługi” oraz „Męska Szafa na Cztery Pory Roku”, które do tej pory sprzedały się w ponad 4500 egzemplarzy. Z sukcesem zrealizował 2 projekty crowdfundingowe pozyskując 150% zakładanych środków.

Posiada doświadczenie w planowaniu strategicznych kampanii contentowych, wizerunkowych i marketingowych z wykorzystaniem social mediów oraz innych kanałów dotarcia, zarządzaniu zespołem projektowym, logistyką przedsięwzięć i procesów, organizacji projektów crowdfundingowych, organizacji eventów promocyjnych.

 

Arkadiusz Morawski

Posiada ponad 11 lat doświadczenia w różnych projektach marketingowych, zarówno po stronie klienta jak i po stronie różnych agencji marketingowych. Działał m.in. w obszarach public relations, social media, performance marketing, growth marketing. Przez kilka lat prowadził również swoją agencję.

Obecnie zajmuje stanowisko Head of Performance we wrocławskiej agencji marketingowej Neon Shake.

Jako wykładowca Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu prowadzi zajęcia nt. marketingu internetowego i mobilnego.

Dorota Jeżewska
Dorota Jeżewska

Marketerka z zamiłowania. Zwolenniczka full-stuck marketingu. Od 2008 roku opracowuje i z powodzeniem wdraża strategie marketingowe. Pracowała w agencjach interaktywnych obsługując Niveę, Grupę Energa czy Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Przez ponad 6 lat związana była z branżą automotive. Efekty jej pracy docenił m.in. miesięcznik Dealer plasując prowadzone przez nią działania na 2. miejscu w rankingu „Internetowy Dealer Roku 2023” oraz 3. miejscu w zestawieniu „Dealerzy Internetowi na Facebooku 2023”. Jej marketingowe kwalifikacje potwierdza certyfikat DIMAQ Professional. Obecnie realizuje się w marketingu B2B kładąc nacisk na efektywność energetyczną oraz zeroemisyjność przedsiębiorstw na całym świecie. 

Jędrzej Czajka
Jędrzej Czajka

Od ponad 15 lat związany ze sprzedażą i marketingiem B2B. Pracował w agencji brandingowej, w dziale marketingu firmy produkcyjnej oraz z branży zaopatrzenia przemysłu.  Wydawca anglojęzycznej gazety Waiting Room.  Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Trener marketingu i sprzedaży, zarządzania marką, obsługi klienta. Współpracował m. in. z Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Fundacją Da radę, fundacją Helios i stowarzyszeniem Absolwenci na Walizkach. Pasjonat content marketingu, employer brandingu oraz wzmacniania kompetencji w organizacji. 

Piotr Pokrzywa
mgr inż. Piotr Pokrzywa

Ekspert w dziedzinie analityki internetowej oraz SEO. Na co dzień pracuje w agencji marketingowej we Wrocławiu, prowadząc projekty z zakresu pozycjonowania oraz optymalizacji konwersji. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z zakresu Aplikacje Internetowe i Mobilne na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Prowadzone zajęcia charakteryzują się podejściem: minimum teorii, maksimum praktyki. W trakcie zajęć wprowadzane są projekty praktyczne, którymi na co dzień zajmuje się w firmie. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz webinarów z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego.

Aleksander Zuchowski
Aleksander Zuchowski

Właściciel agencji content marketingowej TIME4PROGRESS świadczącej usługi dla różnych branż, w tym Pharma, Medical i Lab. Wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych Czas na Farmację i LIFE SCIENCE, media partner wydarzeń branżowych w Polsce. Profesjonalnie tworzy content i prowadzi profile w social mediach. Realizuje szkolenia z zakresu content marketingu&video, social mediów, e-commerce, influencer marketingu, marketingu produktów kosmetycznych, opracowywania biznesplanów, pisania projektów i zarządzania projektami. Trener biznesu, wykładowca na studiach pierwszego, drugiego stopnia i podyplomowych.

dr Joanna Wieprow
dr Joanna Wieprow

Doktor nauk ekonomicznych, pracownik badawczo-dydaktyczny na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Trener biznesu, specjalista z zakresu zarządzania finansami, inwestycji alternatywnych oraz analizy finansowej. Wykładowca akademicki z wieloletnim doświadczeniem. Autorka licznych publikacji naukowych w dyscyplinie ekonomii i finansów, w tym monografii dotyczących podejmowania decyzji finansowych.  

 

Dr Joanna Wieprow jest również ekspertem WSB Merito w mediach. Wywiady i komentarze medialne przez nią udzielane dostępne są w Centrum Prasowym WSB

 


Ciekawe artykuły dr Joanny Wieprow poświęcone tematyce ekonomii i finansów przeczytasz na blogu Uczelni WSB Merito Okiem Praktyków

dr Rafał Tyszkiewicz

Autor wielu publikacji naukowych z zakresu zarządzania, koncentruje się na nowoczesnych metodach i technikach zarządzania, z uwzględnieniem zarządzania relacjami z dostawcami oraz klientami. Promotor ponad 130 prac magisterskich i licencjackich. Członek kolegium redakcyjnego magazynu Audyt i Zarządzanie, a także członek Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK). Posiada ponad 20 lat doświadczeń menedżerskich w działalności biznesowej oraz doradczej.