Drogi studencie! Droga studentko!

 

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i chcesz osiągnąć sukces Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu weźmie Cię pod swoje skrzydła! Program „Gramy o najlepszych” adresowany jest do studentek i studentów, którzy chcą łączyć studia z rozwojem osobistym. Tych, którzy zakwalifikują się do programu obejmiemy indywidualną opieką i zaoferujemy aktywności rozwojowe, uzupełniające praktyczną wiedzę i umiejętności zdobywane na regularnych zajęciach.

 

Co można zyskać?

Do zdobycia pakiet aktywności na własny rozwój. Można wybrać spośród ofert takich jak:

  • szkolenia Biura Karier i Praktyk,
  • szkolenia Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń,
  • warsztaty i inne aktywności oferowane z różnych działów Wyższej Szkoły Bankowej,
  • opiekę mentora wybranego z listy mentorów zatwierdzonej przez Komisję Kwalifikacyjną,
  • udział w badaniach kompetencyjnych.

 

Zaangażowanie w program możesz kształtować elastycznie, w zależności od potrzeb i czasu. Współcześni pracodawcy czekają na absolwenta, który nie tylko mechanicznie tłumaczy teksty, księguje operacje gospodarcze, planuje obieg materiałów czy przygotowuje oferty dla klientów. W cenie są również otwartość, kreatywność i elastyczność, analityczne i krytyczne myślenie, nastawienie na cel, samodzielność w podejmowaniu decyzji czy wreszcie zdolności przywódcze. Jeśli chcesz zdobyć, pogłębiać, a może tylko udoskonalić te umiejętności na rynku komercyjnym, to musisz wygospodarować na to znaczne środki. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu chce inwestować w najlepszych studentów, dlatego uwolnimy Cię od tego ciężaru finansowania rozwoju osobistego!

 

W programie „Gramy o najlepszych” mogą wziąć udział:

  • studenci, którzy ukończyli pierwszy rok studiów I i II stopnia,
  • studenci jednolitych studiów magisterskich (prawo), którzy ukończyli I rok i IV rok studiów,
  • studenci, którzy ukończyli trzeci semestr studiów I stopnia z naboru zimowego.

 

Zgłoś się do programu w terminie od 23.09.2022 r do 20.10.2022 r. przesyłając na adres mailowy najlepsi@wsb.poznan.pl swoje CV i list motywacyjny oraz nagrany film lub link do filmu na YouTubie, w którym w oryginalny sposób wyjaśnisz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w programie i dlaczego warto zainwestować akurat w Ciebie. Pokaż nam swoje zainteresowania i motywacje, jakie towarzyszą Ci w codziennym działaniu. Jeśli udział w programie zasugerował Ci któryś z nauczycieli akademickich – zaufaj mu i złóż aplikację.

Szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się w Regulaminie programu „Gramy o najlepszych”.

Czytaj więcej