Bądź dobrze poinformowany!
informatyka-w-biznesie
Chcemy, abyś zawsze wiedział, co ważnego i ciekawego dzieje się na Twojej uczelni.
e-commerce
Dołącz do nas w social media!

Facebook

Na naszym fanpage’u Uniwersytet WSB Merito Chorzów znajdziesz, na przykład, oferty pracy, informacje o zmianach godzin otwarcia działów obsługi studenta, porady wykładowców, zdjęcia z zajęć i wizyt studyjnych, materiały wideo czy transmisje na żywo. Możesz też liczyć na porcję rozrywki, która z pewnością przyda się, aby pokonać stres w trakcie sesji.

Youtube

Jeśli szukasz w sieci rzetelnej wiedzy, ciekawych webinarów, relacji z wykładów znanych przedstawicieli świata nauki i biznesu, zajrzyj koniecznie na kanał YouTube Uczelnie WSB Merito. Od naszych ekspertów dowiesz się m.in. jak radzić sobie ze stresem, zarządzać projektem czy motywować siebie i innych do nauki. 

Twitter

Dołącz do rozmów o finansach, gospodarce, marketingu, prawie, psychologii, zarządzaniu i wszystkim, co jest w trendach. Bądź w kontakcie z naszymi ekspertami i bierz udział w dyskusjach na profilu @Eksperci_WSB.

Instagram

Chcesz się podzielić chwilą ze swojego studenckiego życia? Zrób zdjęcie i oznacz oficjalnym hashtagiem #iloveWSB. Na instagramowym profilu @uczelnie_merito zobaczysz także, co robią i gdzie pracują nasi studenci oraz absolwenci.

LinkedIn

Wspieranie studentów i absolwentów w rozwoju ścieżki kariery jest jednym z naszych priorytetów. Znajdziecie nas tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej. Obserwuj nasz profil na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w Twojej pracy zawodowej.