Czy wiesz, że Uczelniom Merito zaufało już ponad 450 000 studentów? Ty też możesz!

 

Zobacz ofertę studiów
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna realizowane są w Chorzowie przez Uniwersytet Dolnośląski DSW.

Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito Chorzów podjęły współpracę w zakresie rozwoju i poszerzenia oferty edukacyjnej. Dzięki porozumieniu obu uczelni, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna  można realizować w Chorzowie. Są to studia prowadzone przez Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito w ścisłej współpracy obu uczelni.

Studenci Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW otrzymają pełne wsparcie i informacje w działach obsługowych Uniwersytetu WSB Merito Chorzów. Będą mogli korzystać z biblioteki oraz innych udogodnień przewidzianych dla wszystkich studentów chorzowskiej uczelni. Zajęcia będą obywały się w Chorzowie, w budynkach Uniwersytetu WSB Merito.

 

 

 

Psychologia

Na kierunku psychologia zdobędziesz wszechstronną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z obszaru nauk psychologicznych i nauk pokrewnych.

Poznasz podstawy teoretyczne psychologii i zdobędziesz wiedzę umożliwiającą zrozumienie złożonych mechanizmów funkcjonowania i rozwoju człowieka.  

Przygotujesz się do rozpoznawania zjawisk psychologicznych w różnych obszarach funkcjonowania życia ludzkiego.

 

Organizacja
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Dyplom
Studia magisterskie