Czy wiesz, że Uniwersytetom Merito zaufało już ponad 550 000 studentów? Ty też możesz!

 

Zobacz ofertę studiów
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna realizowane są w Chorzowie przez Uniwersytet Dolnośląski DSW.

Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito Chorzów podjęły współpracę w zakresie rozwoju i poszerzenia oferty edukacyjnej. Dzięki porozumieniu obu uczelni, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna  można realizować w Chorzowie. Są to studia prowadzone przez Uniwersytet Dolnośląski DSW i Uniwersytet WSB Merito w ścisłej współpracy obu uczelni.

Studenci Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW otrzymają pełne wsparcie i informacje w działach obsługowych Uniwersytetu WSB Merito Chorzów. Będą mogli korzystać z biblioteki oraz innych udogodnień przewidzianych dla wszystkich studentów chorzowskiej uczelni. Zajęcia będą obywały się w Chorzowie, w budynkach Uniwersytetu WSB Merito.

 

 

 

Psychologia

Na kierunku psychologia zdobędziesz wszechstronną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z obszaru nauk psychologicznych i nauk pokrewnych.

Poznasz podstawy teoretyczne psychologii i zdobędziesz wiedzę umożliwiającą zrozumienie złożonych mechanizmów funkcjonowania i rozwoju człowieka.  

Przygotujesz się do rozpoznawania zjawisk psychologicznych w różnych obszarach funkcjonowania życia ludzkiego.

 

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 11 marca
czesne już od
475 zł
441 zł
miesięcznie

Zapisując się do 11 marca, zyskujesz: 

 

  • 400 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł. 

 

Czesne już od 475 zł 441 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.   

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 408 zł/mies. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 900 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

 

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut
Organizacja
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Dyplom
Studia magisterskie