.

Miasta WSB Merito

Bydgoszcz  Chorzów/ Katowice

Gdańsk Gdynia

Opole Łódź Poznań 
Szczecin Toruń

Warszawa Wrocław

WSB Merito to największa grupa prywatnych uniwersytetów w Polsce. Zaufało nam już ponad 550 000 studentów. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Uniwersytet WSB Merito Chorzów (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie) istnieje od 1998 roku.  W naszej ofercie znajdziesz studia I stopnia, II stopnia, II stopnia z podyplomowymi, studia jednolite magisterskie, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA. Możesz również skorzystać ze szkoleń i kursów. 

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na Uniwersytecie WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

informatyka

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością.  

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
Merito – skuteczne działanie
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy. 
Szeroka oferta
Nowe możliwości
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
Stałe wartości
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.