Opis kierunku

Gwarantujemy pełną zgodność z przepisami prawa i najwyższe standardy edukacyjne.

Celem studiów jest wykształcenie programistów front-end. W czasie studiów nauczysz się m.in.: programować w języku JavaScript, TypeScript oraz w takich frameworkach firmy Google, jak najnowszy Angular i React. Poznasz kompleksowe metody budowania aplikacji SPA z wykorzystaniem serwera Node.js. Nauka oparta jest na tworzeniu realnych projektów informatycznych, dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku IT. Dzięki doświadczonym wykładowcom oraz programie studiów skupionym na umiejętnościach praktycznych, najpopularniejszych obecnie narzędziach na rynku IT oraz dobrych praktykach programistycznych, z pewnością będziesz mieć atrakcyjne możliwości na rynku pracy.

 

 

Zapoznaj się z opiniami absolwentów z poprzednich edycji studiów:

OPINIE ABSOLWENTÓW

Mężczyzna facet komputer laptop

Studia realizowane w formie niestacjonarnej (hybrydowej).

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym po cześci w salach wykładowych, a po części w formie online na platformie MS Teams, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

sposób realizacji hybrydowy hybryda nowy

Co zyskujesz?

  • Nauczysz się od zera programowania w języku Javascript oraz jego frameworkach (Angular, React itp).
  • Wiedzę zdobędziesz dzięki tworzeniu praktycznych aplikacji w JS na żywo (livecoding).
  • Zdobyte umiejętności sprawią, że będziesz mieć świetną pozycję na rynku pracy. Obecnie firmy ze wszystkich branż poszukują programistów Front-End, gdyż dzisiejsza cyfryzacja przemysłu wymusza stosowanie najnowszych technologii po stronie klienta. 
  • Studia prowadzone są grupach w zależności od poziomu zaawansowania. Uruchamiane są dwie grupy - grupa podstawowa oraz grupa dla osób z doświadczeniem w branży IT.
  • Możliwość konsultacji z praktykami oraz wysyłania projektów do code review.

Dla kogo?

  • Adresatami studiów są osoby, które chcą się przebranżowić do pracy na rynku IT oraz te, które już teraz pracują jako junior web developerzy oraz freelancerzy w zakresie realizowania prostych projektów frontendowych.
  • Studia skierowane są także dla osób, które chcą uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności o bieżące praktyczne zagadnienia front-endu.

Wymagania

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób, które posiadają zainteresowanie tematyką tworzenia aplikacji w zakresie frontendu. Przydatna jest wiedza z podstaw programowania w dowolnym języku, ale nie jest to obowiązek bo uczymy od podstaw.

 

Do uczestnictwa w tych studiach niezbędne jest posiadanie własnego laptopa (wymagania: 8GB RAM).

Dokument ukończenia studiów

Jako absolwent naszej uczelni otrzymasz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z przepisami, jakie zostały określone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

 

Bezpłatne szkolenia biznesowe

Uczestnikom naszych studiów podyplomowych i naszym absolwentom dajemy możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji przez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach biznesowych (tematyka szkoleń podawana jest w II semestrze).

 

Udział w szkoleniach potwierdzany jest certyfikatami, które wydawane są wraz ze świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Szkolenia realizowane są zazwyczaj w wybrany weekend majowy.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zasady rekrutacji

Pamiętaj, że studia podyplomowe możesz zacząć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra i już po studiach I stopnia możesz zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność złożenia kompletu dokumentów i spełnienia wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

 

Pierwszym krokiem do zapisów na studia jest wypełnienie internetowego formularza rekrutacyjnego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną zasada rekrutacji, na której krok po kroku przeprowadzimy Cię przez formularz rekrutacyjny. Na stronie znajdziesz też regulaminy oraz wzory dokumentów do druku.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI REKRUTACJI

 

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

Bezzwrotne dotacje na studia

Sprawdź jakie dofinansowanie na studia podyplomowe ze źródeł zewnętrznych możesz otrzymać. Dopłata możliwa jest dzięki współpracy z instytucjami, które przyznają środki na rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych m.in. Baza Usług Rozwojowych (BUR) czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS).

 

Do zdobycia jest do 100% dofinansowania do studiów podyplomowych. A to oznacza, że studia możesz mieć całkowicie za darmo!

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Karolina Brzezińska

Zdecydowałam się na studia związane z programowaniem, ponieważ moim marzeniem jest tworzenie czegoś z niczego. Pragnienie to idealnie wpisuje się w branżę IT i obecne oczekiwania rynku pracy. Samodzielnie trudno rozeznać się we wszystkich nowoczesnych technologiach i określić ścieżkę nauki, a studia podyplomowe w WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito) dają możliwość poznania mocnych podstaw programowania.

Karolina Brzezińska

Absolwentka WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito)

Obecnie na swoim stanowisku pracy zajmuję się zapewnieniem jakości w dziale rozwoju produktu. Wybierając ten kierunek studiów, chciałam poszerzyć swoją wiedzę o nowy zakres, który mógłby mieć zastosowanie również w mojej pracy. Teraz widzę, że jeśli poświęcę temu zagadnieniu więcej czasu, mogę zdobyć nowy zawód. Mimo że zajęcia odbywają się w niedziele, chodzę na nie z przyjemnością. To za sprawą prowadzących, którym bardzo zależy na przekazaniu wiedzy.

Beata Bieńkowska

Absolwentka WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito)

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku programista Front-End z Angular na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu (IX edycja).

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Krystian Derdziński
Jakub Barczyk
WSB Wrocław, wykładowca, stojący mężczyzna w koszuli.
Andrzej Jagielski
Robert Kuliński
Wiktor Jurczyszyn
Krystian Derdziński

Inżynier oprogramowania JavaScript i Angular, który uważa, że frontend to przecięcie technologii i sztuki kreatywnej. W swojej karierze tworzył systemy e-commerce wielu marek, rozpoznawalnych w Polsce i poza jej granicami. Poza doświadczeniem w tworzeniu sklepów internetowych związany...

Marcin Dłubis

Absolwent Politechniki Śląskiej, obecnie z sukcesem prowadzący własną działalność, tworzący zarówno dla małych, jak i dużych firm. W swojej pracy skupia się głównie na tworzeniu aplikacji internetowych (używając JavaScript oraz frameworków takich jakich Angular2) oraz aplikacji...

Jakub Barczyk

Front-end developer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie JavaScript, TypeScript, React i Angular. Szkolił w tym zakresie na kursach programistycznych i studiach podyplomowych. Pracował miedzy innymi dla Credit Suisse, SMT Software I Roche. Obecnie związany z wrocławskim oddziałem firmy...

Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet WSB Merito) - Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne oraz  studiów podyplomowych - Android i iOS, na Politechnice Wrocławskiej. Pracował w międzynarodowej firmie...

Andrzej Jagielski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka Stosowana o specjalizacji Inżynieria Oprogramowania. Obecnie pracuje nad rozwojem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej, z których korzysta ponad 100 milionów użytkowników miesięcznie. W swojej pracy zajmuje...

Robert Kuliński

Programista JavaScript. Pracuje głównie w technologiach webowych. Lubi uczyć się nowych rzeczy i dzielić się już zdobytą wiedzą. Posiada doświadczenie w wielu frameworkach jak React, Angular, Vue, React Native, czy też Django. W projektach IT lubi angażować się w usprawnianie...

Wiktor Jurczyszyn

Absolwent Politechniki Poznańskiej, programista frontend nie bojący się wskoczyć na backend. Zainteresowania zawodowe to przede wszystkim technologie i frameworki związane z JavaScriptem oraz szeroko pojęte accessibility (czyli dostosowywanie stron internetowych pod wymagania osób...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
Pobierz stronę do PDF