Grupa ludzie biuro

Klub Absolwenta

Klub Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito to miejsce dedykowane osobom, które chcą pozostać w kontakcie z Uczelnią po zakończeniu edukacji. To przestrzeń, której członkowie mogą nadawać własny kierunek i kształt poprzez aktywne uczestnictwo.


Członkostwo w Klubie Absolwenta to możliwości rozwoju i źródło cennej wiedzy.

 

Kontakt: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl

Dołącz, doświadczaj i rozwijaj się z Klubem Absolwenta studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito

Dlaczego warto?

DOŁĄCZ

 

Przystępując do Klub Absolwenta, stajesz się częścią społeczności akademickiej, która dąży do ciągłego rozwoju i sukcesu w swoich dziedzinach. To również doskonała okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów biznesowych.

DOŚWIADCZAJ

 

Klub Absolwenta to doskonała przestrzeń do dzielenia się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem zawodowym. Organizowane przez klub wydarzenia, spotkania z ludźmi biznesu, cykliczne webinary, wykłady oraz szkolenia przyczynią się do wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami.

studia podyplomowe
ROZWIJAJ SIĘ

 

Masz szansę na:

 • rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Możesz również spróbować swoich sił jako wykładowca.
 • rozwój swojej firmy poprzez: pozyskanie nowych klientów w ramach Programu Rabatowego oraz promocję na stronie klubu.
Ludzie idą korytarz grupa
Palec

Dołącz już dziś – Czekamy na Ciebie

Regulamin Klubu Absolwenta

Dołączenie do klubu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwenta

Postaw na kontakt

Zostań w kontakcie z innymi uczestnikami studiów podyplomowych, z wykładowcami, bądź na bieżąco z wydarzeniami i nowościami przygotowanymi specjalnie dla absolwentów studiów podyplomowych.

Podziel się swoim sukcesem

Jako absolwent Uniwersytetu WSB Merito masz możliwość podzielenia się historią swojego sukcesu i stać się inspiracją dla innych.
Niezależnie od tego, czy był to awans zawodowy, założenie własnej firmy czy niezwykłe osiągnięcie. Chcemy ją usłyszeć ! 
Sukcesy naszych absolwentów są motywacją dla całej społeczności akademickiej. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego: klub.absolwenta@wroclaw.merito.pl 
 

 

 

 

Drodzy Absolwenci!

 

Jeżeli macie ochotę wrócić do tematu pandemii, serdecznie zapraszamy do lektury „Dzienników covidowych”.

Projekt tłumaczeniowy, który został zrealizowany na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu jest sukcesem uczestników i wykładowcy Podyplomowych studiów Kształcenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych w zakresie języka niemieckiego.

 

Jest to pierwszy tom nad, którym pracowała Pani dr Ewa Mikulska-Frindo przez trzy lata z uczestnikami studiów podyplomowych (absolwenci w latach: 2020/2021 i 2021/2022) i studentami studiów magisterskich na filologii germańskiej (2022/2023).

 

„Dzienniki covidowe” austriackich pisarzy zostały przełożone na język polski i wydane nakładem CEREM-u w redakcji Magdaneny Bieniasz i dr Ewy Mikulskiej-Frindo, red. naczelny prof. Johannes Platje.

 

Całość powstała we współpracy z Domem Literatury w Grazu, który zainicjował pomysł publikacji dzienników austriackich pisarzy i pisarek podczas pandemii koronawirusa. Najbardziej znana jest polskim czytelnikom Monika Helfer, której powieść „Hałastra” ukazała się w tym roku w przekładzie Arkadiusza Żychlińskiego. W pierwszym tomie znajduje się również tekst Navy Ebrahimi, zdobywczyni literackiej nagrody im. Ingeborgi Bachmann i laureatki Austriackiej Nagrody Literackiej. Dwa pozostałe teksty napisali Lucia Leidenfrost i Benjamin Quaderer, oboje wydali w 2020 roku swoje debiutanckie powieści.

 

Miejmy nadzieję, że niniejszy projekt choć w niewielkim stopniu przyczyni się do spopularyzowania literatury austriackiej w Polsce. Gratulacje dla naszych absolwentów studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w pracach tłumaczeniowych oraz dla dr Ewy Mikulskiej-Frindo za pomysł i profesjonalizm.
 

Absolwenci studiów podyplomowych, którzy uczestniczyli w projekcie tłumaczeniowym:

 • Joanna Daniec
 • Katarzyna Gierulska
 • Christian Grzeszczuk
 • Aleksandra Jabłkowska
 • Monika Konefon
 • Alicja Polek
 • Dariusz Skrzypek
 • Marta Żelizko

LINK DO PUBLIKACJI

Najbliższe wydarzenia

26 lutego2024 r. zapraszamy Członków Klubu Absolwenta na webinar:

„Zdrowie zaczyna się w Umyśle – czyli psychodietetyka w twoim życiu.”

 

To wydarzenie, w którym warto uczestniczyć, aby zrozumieć, jak integrować zdrowe nawyki żywieniowe z aspektami psychologicznymi.

 

Prowadząca: KATARZYNA SMOCZYŃSKA-OGŁUDEK

PSYCHODIETETYK | PROMOTORKA ZDROWIA

 

Szczegóły spotkania:

 • Czym się zajmuje i jak wygląda wizyta u psychodietetyka.
 • Przedstawiona zostanie istotna rola psychodietetyki w promowaniu zdrowego stylu życia oraz wiedza na temat skomplikowanej relacji między zdrowym odżywianiem a aspektami mentalnymi.
 • Jak psychodietetyk kształtuje równowagę psychiczną i fizyczną swoich klientów, umożliwiając im osiągnięcie holistycznego zdrowia.
 • Nie zabraknie również praktycznych ćwiczeń i wskazówek do zastosowania w swoim domu.
 • Uczestnicy zyskają unikalne perspektywy i praktyczne narzędzia, które wspierają zdrowszy styl życia.

 

Zarezerwuj czas: 26 lutego 2024 r. o godz. 18:00 


Dostęp do webinaru nastąpi automatycznie po przystąpieniu do Klubu.

 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta

opinia studenta SP Julia
Webinary/wykłady gościnne wykładowców-praktyków, które pomogą Ci poszerzyć wiedzę i umiejętności w Twojej dziedzinie. Będziesz mógł skonsultować się z doświadczonymi ekspertami, którzy służą radą i wsparciem.
Kobieta zewnątrz
Bezpłatny dostęp do biblioteki i treści cyfrowych, który pozwoli Ci na stałe poszerzanie wiedzy i korzystanie z aktualnych materiałów edukacyjnych.
Możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w szkoleniach biznesowych dedykowanych uczestnikom studiów podyplomowych.
Mężczyzna komputer technologia
Masz możliwość aktywnego kształtowania działalności Klubu Absolwenta poprzez zgłaszanie swoich propozycji, projektów oraz ofert współpracy.
Menedżer zrównoważonego rozwoju
Zarządzanie
Dostęp do Platformy Job Teaser, która pomoże Ci w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert pracy, które mogą być świetną okazją do rozwoju kariery zawodowej.
rozmowa laptop stół kobiety
Spotkania networkingowe, podczas których będziesz miał okazję poznać innych profesjonalistów i tworzyć wartościowe kontakty biznesowe.
Skorzystasz z „Programu Rabatowego” oferowanych przez partnerów biznesowych Uczelni.
Rozmowa
Otrzymujesz informacje o spotkaniach, ofertach specjalnych, najważniejszych wydarzeniach z życia Uczelni.
Grupa zabawa komputer laptop zieleń