Opis kierunku

Zapisz się na studia i w 8 miesięcy zdobądź wiedzę i kluczowe umiejętności.

Te studia są dla Ciebie, jeżeli chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych i szybko oraz efektywnie podnieść swoje kompetencje zawodowe. Aby rozpocząć studia nie musisz mieć doświadczenie w pracy IT – nauczymy Cię wszystkiego co potrzebujesz, aby rozpocząć pracę z technologią UiPath- wiodącym dostawcą oprogramowania RPA na świecie. Platforma UiPath jest najchętniej wybieraną platformą do robotyzacji procesów, która wspiera organizacje w dążeniu do rozwoju cyfrowego. Celem studiów jest wykształcenie Junior Deweloperów poprzez praktyczne warsztaty z narzędziem. W czasie studiów zdobędziesz praktyczne doświadczenie w programowaniu algorytmów (robotów) biurowych, które z sukcesem wdrażane są do procesów biznesowych w Polsce i na świecie.

 

Mężczyzna komputech technologia słuchawki

Studia realizowane w formie niestacjonarnej (hybrydowej).

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym po cześci w salach wykładowych, a po części w formie online na platformie MS Teams, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

sposób realizacji hybrydowy hybryda nowy

Co zyskujesz?

  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę w jednej z najszybciej rozwijającej się dziedziny IT na polskim rynku – Robotyzacji procesów biznesowych.
  • Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany/na do pracy w środowisku biznesowym.
  • Zajęcia prowadzone będą na praktycznych business case, które pozwolą Ci zdobytą wiedzę przełożyć na praktykę zawodową.
  • Zajęcia prowadzić będą praktycy, którzy mają jedne z najdłuższych doświadczeń w tej technologii na polskim rynku.
  • Wiedzę i umiejętności zdobędziesz poprzez tworzenie praktycznych aplikacji (livecoding).
  • Studia są przepustką do rynku pracy IT dla osób bez doświadczenia technologicznego.
  • Przygotujemy Cię do zdania oficjalnego certyfikatu producenta UiPath.

 

Dla kogo?

Studia podyplomowe kierowane do osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową jako deweloperzy Robotic Proces Automation na platformie UiPath. Program studiów zapewnia kompleksowe przygotowanie do wykonywania zawodu Junior Dewelopera UiPath wraz z zapoznaniem z szerokim zastosowaniem platformy UiPath w biznesie.

Dokument ukończenia studiów

Jako absolwent naszej uczelni otrzymasz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z przepisami, jakie zostały określone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Bezpłatne szkolenia biznesowe

Uczestnikom naszych studiów podyplomowych i naszym absolwentom dajemy możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji przez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach biznesowych (tematyka szkoleń podawana jest w II semestrze).

 

Udział w szkoleniach potwierdzany jest certyfikatami, które wydawane są wraz ze świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Szkolenia realizowane są zazwyczaj w wybrany weekend majowy.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zasady rekrutacji

Pamiętaj, że studia podyplomowe możesz zacząć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra i już po studiach I stopnia możesz zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność złożenia kompletu dokumentów i spełnienia wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

 

Pierwszym krokiem do zapisów na studia jest wypełnienie internetowego formularza rekrutacyjnego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną zasada rekrutacji, na której krok po kroku przeprowadzimy Cię przez formularz rekrutacyjny. Na stronie znajdziesz też regulaminy oraz wzory dokumentów do druku.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI REKRUTACJI

 

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Junior Deweloper RPA(UiPath) na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu.

Liczba miesięcy nauki: 8
Liczba godzin: 128
Liczba zjazdów: 8
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Agnieszka Barcichowska
Kamil Tucholski
Wojciech Łój
Agnieszka Barcichowska

Absolwentka studiów Informatyka w biznesie na Wydziale Finansów, Informatyki i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dodatkowo absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu z kierunku Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa. Od 2018 roku...

Kamil Tucholski

Senior Intelligent Automation Developer w Subeo sp. z o. o. z ponad 5-cio letnim, praktycznym doświadczeniem w dziedzinie Robotic Process Automation, jako Developer oraz Technical Lead. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowej firmie, świadczącej usługi outsourcingowe i consultingowe....

Wojciech Łój

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem z zakresu robotyzacji procesów biznesowych (RPA), posiadający bogate doświadczenie we współpracy z dużymi markami. Pragmatyk szukający najefektywniejszej drogi do osiągniecia zamierzonego celu. Popularyzator wiedzy z zakresu Robotic Process...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

E-mail: sp@wroclaw.merito.pl
Tel.: +48 604 138 344 71 376 23 70
Infolinia: 71 758 22 30

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF