Bądź dobrze poinformowany!

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, jakie dzieją się na uczelni? Na profilu swojej uczelni znajdziesz wszystko co powinieneś wiedzieć, począwszy od zmian w godzinach funkcjonowania dziekanatu, po ciekawe wydarzenia, wykłady, transmisje wideo czy relacje z absolutoriów. Śledząc nasz profil możesz też liczyć na porcję rozrywki, która z pewnością przyda się, aby zwalczyć stres pomiędzy egzaminami.

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU

studenci
Grupa WSB Merito Warszawa - pogadajmy
 
WSB Merito Warszawa - pogadajmy! to grupa dedykowana studentkom i studentom Uczelni WSB Merito w Warszawie. To miejsce, gdzie znajdziesz informacje dotyczące uczelni, ciekawych wydarzeń i konkursów a także nawiążesz kontakt z kolegami i koleżankami ze studiów.
Jeśli jesteś studentką lub studentem Uczelni WSB Merito w Warszawie, dołącz do grupy.
 
DOŁĄCZ DO GRUPY WSB MERITO WARSZAWA - pogadajmy
schody
TIKTOK
 

Poznaj naszych wykładowców i rozwijaj się. Sprawdź, co znaczy praktycznie z WSB Merito... w praktyce!

 

OBSERWUJ NAS NA TIKTOK

TIKTOK
Instagram

 

To miejsce, w którym możesz obserwować nie tylko swoją uczelnię w obiektywie, ale jej studentów i pracowników. Chcesz się podzielić chwilą ze studenckiego życia? Zrób sobie zdjęcie, oznacz oficjalnym hashtagiem #ilovewsb i dołącz do społeczności WSB Merito.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

Twitter

 

Twittera WSB Merito opanowali nasi wykładowcy – specjaliści w swojej dziedzinie. Bacznie obserwują i komentują aktualne trendy i wydarzenia gospodarcze, ekonomiczne, polityczne w kraju i na świecie. Masz opinię na tematy społeczne i ekonomiczne? Jesteś odważny? Wyraź swoje zdanie i przyłącz się do dyskusji @EksperciWSBMerito.
 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI NA TWITTER
 

YouTube

 

Jeśli szukasz porcji rzetelnej wiedzy, ciekawych webinarów, relacji z wykładów znanych przedstawicieli nauki, chcesz wiedzieć jak poradzić sobie ze stresem, jak się skupić na pracy lub jak wzmacniać swoje kompetencje, zajrzyj koniecznie na kanał Uczelni WSB Merito na YouTube.
 

SUBSKRYBUJ NAS NA YOUTUBE

 

LinkedIn

 

Profesjonalne przygotowanie do zawodu i wsparcie w rozwoju ścieżki zawodowej naszych studentów to nasz priorytet. Jesteśmy więc tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej. Szukaj nas na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w rozwoju Twojej kariery. 

 

OBSERWUJ NAS NA LINKEDIN