Biuro Karier i Praktyk utworzyliśmy z myślą o naszych studentach oraz absolwentach. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w zakresie pośrednictwa pracy, praktyk, staży czy jeszcze szerszym rozwojem kompetencji, to w Biurze Karier i Praktyk  znajdziesz niezbędną pomoc w tym zakresie. Głównym naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do wejścia na rynek pracy lub znalezienie nowej pracy na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

Biuro Karier i Praktyk

Czym się zajmujemy?

Biuro Karier i Praktyk  pomoże Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwi odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Uniwersytetem WSB Merito Warszawa, a także wesprze w poszukiwaniach stałej pracy. Nawiązujemy stałe kontakty z pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Współpracujemy aktualnie wieloma pracodawcami z całego regionu.

Możesz na nas liczyć

  • Otrzymasz dostęp do ofert pracy - wirtualnego Biura Karier i Praktyk - czyli zespołu Biura Karier i Praktyk w MS Teams

  • Wesprzemy Cię w napisaniu profesjonalnego CV i pomożemy w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

  • Będziesz mógł liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu poszukiwania pracy z naszym doradcą zawodowym

 

 

  • Będziesz miał możliwość udziału w wizytach studyjnych w siedzibie firmy, podczas których pracodawcy zaprezentują Ci działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowiska i warunki zatrudnienia.
  • Weźmiesz udział w bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z pracodawcami pomagających w wejściu na rynek pracy
     

Kanały w MS Teams

Wejdź do wirtualnego Biura Karier i Praktyk - czyli zespołu Biura Karier i Praktyk w MS Teams. Czeka tam na Ciebie 7 kanałów:

 

Kanał 1. Praktyki_wiadomości ogólne

W tym kanale znajdziesz ogólne informacje dotyczące praktyk i Regulamin praktyk.

 

Kanał 2. Praktyki_dokumenty do pobrania

Tutaj możesz pobrać odpowiednie dokumenty, w zależności od formy zaliczenia praktyk. W pierwszej kolejności zapoznaj się z dokumentem o nazwie "PRZECZYTAJ NAJPIERW", który wskaże Ci sposoby i zasady zaliczania praktyk.

 

Kanał 3. Oferty praktyk, pracy, programy stażowe

W tym kanale znajdziesz listę firm współpracujących z Biurem Karier i Praktyk oraz oferty pracy, praktyk i staży.

 

Kanał 4. Wolontariat

W tym kanale znajdziesz oferty działalności społecznej. Możesz również włączyć się w akcję niesienia pomocy i zaproponować nam miejsca, gdzie ludzie życzliwi pomagają innym, nie oczekując nic w zamian poza uśmiechem.

 

Kanał 5. Doradca zawodowy

Ten kanał umożliwi Ci umówienie wizyty online z doradcą zawodowym.

 

Kanał 6. Warsztaty, szkolenia, wydarzenia

W tym kanale znajdziesz kalendarium wydarzeń, warsztatów, szkoleń.

 

Kanał 7. Skontaktuj się z nami

 

 

Przejdź do zespołu w MS Teams


 

Kralczyńska

Biuro Karier i Praktyk współpracuje z ponad 100 firmami i instytucjami. W ramach tej współpracy organizujemy dla Was warsztaty, staże i praktyki. Przedstawiciele firm prowadzą u nas zajęcia, konsultują programy kierunków i specjalności. Dzięki temu dostarczamy Wam wiedzę i umiejętności, jakich aktualnie oczekuje rynek.

Kamila Kralczyńska

Kierownik Biura Karier i Praktyk Uniwersytetu WSB Merito Warszawa

Kalendarium wydarzeń organizowanych przez Biuro Karier i Praktyk

Biuro Karier i Praktyk od początku swojej działalności organizuje dla studentów warsztaty dotyczące poszukiwania pracy oraz umiejętności potrzebnych zarówno podczas pierwszego kontaktu z pracodawcą, jak i w późniejszych relacjach. BKiP stwarza też możliwość poznania potencjalnych pracodawców poprzez organizację spotkań z Partnerami Uniwersytetu.

 

Kalendarz

Archiwum wydarzeń organizowanych przez Biuro Karier i Praktyk