wsbwarszawa

Dobre studia, niesamowity czas, najlepsze wspomnienia

Studia to niesamowity okres. Czas nauki, świetnej zabawy, samodzielności i pierwszych poważnych obowiązków. W czasie studiów możesz rozwinąć skrzydła i świadomie kształtować swoją osobowość. W uczelni WSB Merito Warszawa zrobisz to z łatwością i skupisz się na tym co naprawdę ważne. 

Gdzie nas znajdziesz?

Filia w Warszawie Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu mieści się przy ul. Łabiszyńskiej 25 na warszawskim Targówku. Tutaj mieszczą się działy administracyjne uczelni, które zajmują się bezpośrednią obsługą studentów. Są to m.in. Dziekanat, Dział Obsługi Finansowej Studenta, Biuro Karier i Praktyk, Biblioteka,  gabinety Dziekana i Prodziekanów oraz Biuro Obsługi Osób z Niepełnosprawnością. 

 

Nasz budynek zlokalizowany jest pomiędzy Trasą Toruńską (trasa S8) a ulicą Kondratowicza. Dzieli nas 9 minut spacerem od stacji metra Bródno.

Na uczelnię możesz dojechać również autobusem.

 

Skorzystaj z aplikacji jakdojade.pl i sprawdź, jak dojechać lub dojść na piechotę do kampusu uczelni z miejsca, w którym się znajdujesz.

Uniwersytet
Na uczelni:
 
  • otrzymujesz bezpłatne konto pocztowe i możesz korzystać m.in. z usługi Microsoft Office 365 – całego pakietu Office oraz usług w chmurze
  • otrzymasz dostęp do cyfrowych baz m.in. do  Systemu Informacji Prawnej Lex
  • połączysz się z siecią Wi-Fi 
  • znajdziesz automaty z przekąskami i kawą
  • wydrukujesz notatki w dostępnych samoobsługowych drukarkach 
Studia na kazdy czas
Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnościami i chcesz rozpocząć studia, możesz skorzystać z wielu ułatwień:
 
  • indywidualnego toku studiów, zmiany warunków uczestniczenia w zajęciach oraz ich zaliczania
  • możliwości nagrywania zajęć
  • możliwości wykorzystania posiadanych przez uczelnię dodatkowych urządzeń lub wykorzystania urządzeń własnych, np. powiększalnika, dyktafonu
  • stypendium dla osób z niepełnosprawnościami
  • indywidualnych warunków korzystania z zasobów biblioteki.

Zobacz co dla Ciebie mamy:

Extranet to wewnętrzny system komunikacji z uczelnią. Sprawdzisz tutaj wszystkie stany swoich płatności, odpowiedzi na podania, plany zajęć, oceny, programy studiów, informacje dotyczące praktyk i stypendiów, godziny dyżurów władz oraz działów administracji wraz z adresami e-mail i numerami telefonów.
Szybko sprawdzisz, jakie masz zajęcia i gdzie oraz kto je prowadzi.
Już podczas pierwszej sesji zrozumiesz, jak ważne w życiu każdego studenta są doskonale wyposażone i dobrze zorganizowane biblioteka oraz czytelnia!
Biblioteka Cyfrowa to miejsce w którym masz dostęp online do zasobów naukowych takich jak podręczniki, case study, czyli studium przypadku, wideo z ekspertami takimi jak m.in. Natalia Hatalska czy Dorota Zawadzka oraz inne materiały dydaktyczne i edukacyjne Uczelni WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.
W Biurze Karier i Praktyk umożliwimy Ci odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Uczelnią WSB Merito.
Dziekanat to niezwykle ważne dla studenta miejsce. To tutaj otrzymujesz legitymację studencką.
social
Przejdź do Extranetu i zobacz, jakie stypendium pomoże Ci studiować. Pomoc materialna przyda się każdemu w trudnej sytuacji życiowej.
Organizacje studenckie są dużą szansą na zdobycie nowego doświadczenia i realizację dodatkowych, często bardzo dużych, projektów. Chcesz się dodatkowo rozwijać w przyjaznym gronie kolegów?
x
Studenci studiów wyższych WSB Merito dostają licencję A3, która obejmuje popularne aplikacje, m.in.: Outlook, Teams, Word, PowerPoint, Excel i OneNote, SharePoint, Sway, Forms, dzięki którym wykładowcy i studenci mogą ze sobą współpra- cować, komunikować się bez zakłóceń i tworzyć wspólne projekty w czasie rzeczywistym.
Chcesz na bieżąco wiedzieć o tym jak wygląda życie studenckie, śledzić ciekawe inicjatywy kolegów i wykładowców, złożyć życzenia urodzinowe ulubionemu portierowi, przeczytać artykuły, zobaczyć stream z absolutorium?
System kolejkowy, do zarządzania kolejką w biurach obsługowych. Dzięki niemu zajmiesz kolejkę i załatwisz sprawę w wybranym przez siebie terminie w Dziekanacie, Biurze Karier i Praktyk, Dziale Współpracy z Zagranicą, Dziale Studiów Podyplomowych i Szkoleń czy Biurze Rekrutacji.