Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

srs hybryda.png

Coaching to studia, które przygotują Cię do nowego, coraz intensywniej poszukiwanego na rynku, zawodu. Otrzymasz skuteczne narzędzie wspierania innych w ich rozwoju i osiąganiu przez nich wymarzonych celów. Studia coachingu wyposażają Cię w narzędzia i umiejętności do wykorzystania zarówno w pracy coachingowej z podległymi pracownikami, jak i w pracy coacha zewnętrznego – prowadzącego coaching dla osób z innych organizacji oraz dla osób, które poszukują dla siebie coacha. 

sp_sesjalato_30

Program studiów daje Ci możliwość sukcesywnego nabywania nowych umiejętności coachingowych oraz ich dokładnego przećwiczenia m.in. w formie samodzielnie prowadzonych sesji. Studia prowadzone są w 90% w formie interaktywnej (ćwiczenia, studia przypadków, analizy, obserwacje, prowadzenie procesu coachingu w trakcie całego okresu studiów). Zajęcia poprowadzą doświadczeni coachowie i trenerzy (certyfikowani coachowie, trenerzy, superwizorzy ICF). Nadzór merytoryczny nad kierunkiem obejmuje dr Joanna Rajang, jeden z klku coachów w Polsce z najwyższym poziomem miedzynarodowej akredytacji: Master Certified Coach.

20240115_MERITO_TOR_SW_Niklas_327.jpg

W trakcie studiów zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia procesów coachingu zarówno w biznesie, jak i lifecoachingu. Wyposażysz się w różnorodne narzędzia, dzięki którym prowadzone przez Ciebie procesy coachingowe będą efektywne dla klientów, a Tobie dadzą poczucie komfortu pracy. Przejdziesz własny proces coachingowy, a dzięki temu oprócz zdobycia zawodu coacha w ciągu roku osiągniesz inne życiowe cele. Będziesz mógł skorzystać z superwizji doświadczonych coachów. Zdobędziesz kompetencje coacha, zgodne ze standardami, kodeksem etycznym oraz największej na świecie organizacji zrzeszającej coachów: ICF.

20240115_MERITO_TOR_SW_Niklas

Jeden z modułów zrealizowanych w ciągu studiów zalicza się do 16 z 60 wymaganych godzin do zdobycia uznawanego na całym świecie międzynarodowego certyfikatu International Coaching Federation. Pozostałe wymagane do międzynarodowej akredytacji godziny można zrealizować w ramach  prowadzonej przez naszego partnera – firmę Personel System, Akademii Professional Coaching, która posiada aprobatę ICF Global.  

logoACSTH

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Dla kogo?

 • Studia na kierunku coaching na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu kierowane są do wszystkich osób, które zajmują się rozwojem kadr, menedżerów zarządzających ludźmi, HR menedżerów, trenerów, doradców czy mentorów. 
 • Studia te kierujemy do osób, które są gotowe doświadczyć coachingu zarówno w roli coacha, jak i coachee (klienta). 

 

Dodatkowe warunki przyjęcia na studia:

 • Z uwagi na specyfikę kierunku studia kierowane są do osób, które mają predyspozycje interpersonalne do pracy z innymi ludźmi.  
 • Warunkiem przyjęcia na studia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zgoda na realizowanie studiów zgodnie z zasadami coachingu i kodeksem etycznym pracy coacha International Coach Federation.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 27 maja
czesne już od
271 zł
237 zł
miesięcznie

Zapisując się do 27 maja, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł: 

 • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Coaching.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

joanna rajang.png
Joanna Matuszewicz-Pawłowska.png
Jacek Cymerman.jpg
dr Joanna Rajang

Od ponad 25 lat jest związana z biznesem, współpracuje z polskimi i międzynarodowymi firmami i wykorzystuje psychologię na rzecz wzrostu efektywności i satysfakcji z pracy pracowników. Doktor psychologii i trener biznesu. Master Certificate Coach. Przede wszystkim praktyk. Towarzyszy...

Joanna Matuszewicz - Pawłowska

Trener Biznesu / coach/ Rysowniczka biznesowa w Personel System


Od 10 lat współpracuje ze średnią kadrą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na...

Jacek Cymerman

Doświadczenie biznesowe zdobywa projektując i prowadząc szkolenia od 2002 roku. Praktykę biznesową nabył w takich firmach jak Orange Polska S.A., Burger King Poland S.A. oraz prowadząc własną działalność szkoleniowo – doradczą. W Orange Polska S.A. do 2013 r. pełnił funkcję...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

E-mail: studia SP anna.adamczyk@wsb.torun.pl; studia MBA kinga.kolodziej@wsb.torun.pl
Tel.: studia podyplomowe +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF