Pomorska Magda
Magdalena Pomorska

Wykształcony handlowiec i urodzony dekorator. Praktyk na rynku nieruchomości. Prowadzi szkolenia z home stagingu dla biur nieruchomości. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, posiada również dyplom dekoratora wnętrz i grafika projektowego. Połączenie obszarów sprzedaży i stylizacji wnętrz sprawia, że doskonale czuje się w roli home stagera i pośrednika. Sprzedaje domy powyżej wartości. Wie jakie narzędzia zastosować, by małym kosztem zyskać wielki efekt!

Michał Płachetka
Michał Płachetka

Wiele lat prowadzący z sukcesem działalność gospodarczą również w branży IT. Obecnie współwłaściciel spółki SpacerWEB.
Fachowiec z dobrym okiem, celnie wychwytujący detale, dzięki którym jego fotografie cieszą się nieustającym powodzeniem.
Współpracuje z klientami na terenie całego kraju. Oprócz fotografii zajmuje się spacerami wirtualnymi, wykorzystując najnowszej generacji sprzęt. Dzięki temu klienci, dla których wykorzystuje te narzędzia przebijają na rynku konkurencję.

Nieustannie szkoli swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, aby fotografia wnętrz była na jak najwyższym poziomie.

Krzysztof Kowalkowski
Krzysztof Kowalkowski

Trener, szkoleniowiec, wykładowca, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników w obrocie nieruchomościami. Marketing manager w biurze nieruchomości Moje Nowe M. Odpowiedzialny za marketing, technologię, sprzedaż. Trener, szkoleniowiec, wykładowca. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, wspiera swoją pracą i zaangażowaniem rozwój MLS w Polsce. Dodatkowo prowadzi bloga www.reblog.pl oraz jest organizatorem #mieszkaniedlamedyka.

Barbara Chalińska
Barbara Chalińska

Trenerka, szkoleniowiec, wykładowczyni, pośredniczka w obrocie nieruchomościami, właścicielka biura nieruchomości Moje Nowe M, praktyk wyłączności, współpracy, modelu reprezentacji Klienta. Manager i trener zespołu agentów. Koordynatorka MLSu na Wielkopolskę przy Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Dodatkowo prowadzi bloga www.kobietainieruchomosci.pl, jest organizatorką #wspolpracuje.pl oraz #mieszkaniedlamedyka.