Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi w formie online to innowacyjna oferta, dzięki której na drugim roku realizowany jest program studiów podyplomowych w ramach przedmiotów specjalnościowych na studiach II stopnia. Dodatkowo cała nauka odbywa się online za pośrednictwem komputera z dostępem do internetu - możesz uczyć się z dowolnego miejsca!

 

 

Laptop  Sprawdź próbkę zajęć 

 

kierunek www sp1

Co zyskujesz?

 • W dwa lata realizujesz program studiów II stopnia oraz studiów podyplomowych - oszczędzasz czas.
 • Płacisz tylko jedno czesne, które jest korzystniejsze cenowo niż wybór tych studiów każdych z osobna.
 • Możesz uczyć się o dowolnej porze dnia lub nocy i nie tracisz czasu na dojazdy na uczelnię - platforma Moodle dostępna jest 24/7, więc uczysz się kiedy chcesz i gdzie Ci najwygodniej!
 • Po dwóch latach nauki otrzymujesz 2 dyplomy: ukończenia studiów wyższych II stopnia w formie niestacjonarnej oraz studiów podyplomowych.
 • Możesz również wziąć udział w zajęciach prowadzonych na żywo - na uczelni lub przez MS Teams. W harmonogramie studiów znajdziesz informację, kiedy do nich dołączyć.
www

Jak wygląda nauka na studiach online?

 

Jak wygląda nauka na studiach online?

 1. Po zalogowaniu na platformę internetową Moodle otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów powiązanych z Twoim kierunkiem. Możesz z nich korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
 2. Zajęcia są w formie interaktywnych wykładów z każdego przedmiotu obowiązującego na danym kierunku (zobacz przykładowe wykłady: zapisz się na wersję demo). Możesz także wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykładowcę w czasie rzeczywistym - w harmonogramie studiów znajdziesz informację, kiedy możesz do nich dołączyć (online przez MS Teams lub tradycyjnie w budynku uniwersytetu).
 3. W trakcie wykładów, dokładnie tak jak na tradycyjnych studiach, masz do wykonania ćwiczenia, które mają ułatwić zrozumienie i zapamiętanie materiału, przedstawionego przez wykładowcę.
 4. Na koniec wykładu musisz rozwiązać test podsumowujący ile udało Ci się zapamiętać - bez obaw, możesz podejść do niego kilka razy!
kierunek www

5. Do dyspozycji masz również interaktywny podręcznik zawierający materiały z zajęć. Jeśli wygodniej Ci korzystać z papierowej wersji, w każdej chwili możesz go wydrukować. 

 

6. Niektóre zajęcia wymagają pracy grupowej: przedyskutowania lub przygotowania wspólnego projektu przez studentów z Twojej grupy. Do tego celu zostało przygotowane forum dyskusyjne, za pomocą którego masz kontakt z innymi studentami.

 

7. Każdy przedmiot kończy się kolokwium. A na ocenę końcową składa się punktacja z szeregu aktywności wykonywanych w trakcie trwania kursu łącznie z kolokwium. Kolokwium i egzamin semestralny odbywają się jednego dnia w siedzibie uczelni.

 

8. Jeśli potrzebujesz skonsultować się z wykładowcą, możesz to zrobić przez forum dyskusyjne, kontakt mailowy lub przyjechać w wyznaczonym terminie na konsultacje na uczelni.

kierunek www sp1

Studia w formule online

W ramach studiów II stopnia z podyplomowymi online na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu możesz studiować na kierunku zarządzanie online na specjalnościach:

 

Dla kogo?

Studia II stopnia z podyplomowymi online są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły studia I stopnia, chcą kontynuować naukę, ale ich tryb życia nie pozwala na uczestniczenie w zajęciach w standardowej formie:

 • często podróżujące prywatnie lub służbowo,
 • prowadzące nieregularny tryb życia, wykluczający regularne dojazdy na zajęcia,
 • z niepełnosprawnościami lub chorobami uniemożliwiającymi pojawianie się na terenie uczelni,
 • rodzice małych dzieci, wymagających stałej opieki.

Sprawdź wersję próbną

Jeśli ciągle nie jesteś pewien czy studia online są dla Ciebie, wypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć. 

 

Wypełnij formularz