Maturalny NOBEL, którego pomysłodawcą i organizatorem są Maturalni.com to stypendium społeczne dla młodych ludzi, którzy każdego dnia zmieniają świat na lepsze. Jego celem jest m.in. prezentacja sylwetek przyszłych liderów życia społecznego. Uniwersytety WSB Merito są oficjalnym partnerem stypendium.


Maturalny Nobel to wyróżnienie dla osób które mają:

  • Pozytywny wpływ na otoczenie – wywierają pozytywny wpływ na świat, ludzi i środowisko. Poszukujemy postaw i działań, które teraz i w przyszłości będą miały efekty w polepszeniu dobrostanu życia na Ziemi.
  • Zdolności – są ponadprzeciętnie zdolni, mają już pierwsze osiągnięcia w wybranej dziedzinie i podejmują różnego rodzaju aktywności z nią związane.
  • Poczucie własnej misji i wizji – mają pomysł na siebie, ale także na swoje innowacyjne przedsięwzięcia w różnych dziedzinach życia. Pragniemy znaleźć osoby, które każdego dnia wstają z poczuciem własnej misji oraz energią i gotowością do jej realizowania.

 

31 stycznia 2024 r. wybrano 20 finalistów, którzy 23 lutego, podczas finału, będą mieli okazję zaprezentować się przed komisją konkursową i zawalczyć o tytuł Maturalnego Noblisty!

Trzymamy kciuki!

Czytaj więcej