Opis kierunku

Studia w formule online
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie, min. 90% godzin w stosunku do wszystkich godzin przewidzianych w programie studiów). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

studia online

Kierunek, który Cię interesuje, jest efektem współpracy Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW oraz Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Opola, Łodzi, Wrocławia i Uczelni WSB Merito z Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

merito_dsw

Rynek pracy jest tworem żywym i ciągle rozwijającym się. W obecnej dobie niskiego bezrobocia i niedoborów kadrowych koniecznością stało się wydzielenie eksperckich ścieżek w obszarze HR. Jedną z takich specjalizacji jest employer branding i rekrutacja. Połączyliśmy oba zagadnienia, ponieważ rekrutacja jest spójną częścią szerszej strategii employer brandingowej, a zarazem jedną z najważniejszych potrzeb biznesu, jedynego i najważniejszego klienta rekruterów. 

Co zyskujesz?

 

  • Unikatowy program studiów jest dopasowany do realiów rynku pracy, dzięki czemu staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie i pożądanym kandydatem.
  • Zdobędziesz wiedzę w rozwijającym się obszarze employer brandingu i dowiesz się jak skutecznie rekrutować kandydatów, jednocześnie będąc niezastąpionym partnerem dla biznesu.

Dla kogo?

  • Kierunek jest dedykowany osobom, które chcą wyspecjalizować się dziedzinie employer brandingu i rekrutacji. Zarówno dla tych, którzy mają już doświadczenia i chcą usystematyzować wiedzę, poznać nowe narzędzia i zrozumieć jak wpływają na siebie poszczególne układanki rekrutacyjno-brandingowej, jak i dla tych którzy chcą stawiać pierwsze kroki w tym obszarze.
Jolanta Spodzieja

Rola HRBP jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę specjalizacji i eksperctwa, także w HR. Biznes oczekuje wsparcia, dialogu i doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Dołącz do grona prawdziwych partnerów biznesowych – dowiedz się, w jakich obszarach i w jaki sposób odpowiadać na oczekiwania biznesu, a nawet je wyprzedzać.

Jolanta Spodzieja

opiekun kierunku

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 29 lutego
czesne już od
600 zł
520 zł
miesięcznie

Zapisując się do 29 lutego zyskujesz 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Czesne już od 520 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 520 zł / miesiąc

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz jeszcze więcej! Twoja zniżka wyniesie 1400 zł:

  • 1000 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Employer Branding.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 174
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Jolanta Spodzieja
murawski
Milena Brzezińska-Misiewicz.jpg
Jolanta Spodzieja

Laureatka nagrody TOP HR Manager (by Wolters Kluwer), Wiceprezes Konfederacji Pracodawców Lewiatan, Członek Rady Nadzorczej Fundacji OmeaLife.
Na co dzień pomaga firmom zatroszczyć się o swoich pracowników i rozbudowywać zespoły o nowe talenty. Przez 10 lat HRowania miała możliwość...

Łukasz Murawski

Psycholog społeczny od początku drogi zawodowej związany z brandingiem. Pomaga firmom wyróżnić się na rynku i wypracować założenia komunikacji. Zwolennik upraszczania skomplikowanych teorii – po ludzku tłumaczy zagadnienia związane z tworzeniem wizerunku. Prowadzi warsztaty i...

Milena Brzezińska-Misiewicz

Szkoleniowiec, wykładowca i ekspert marketingu z 12 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych, społecznej odpowiedzialności biznesu, budowaniu marek oraz public relations. Pracuje jako niezależny konsultant z korporacjami, agencjami reklamowymi,...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

budynek A, parter, pokój 004
Aleja Grunwaldzka 238A
80-266 Gdańsk

E-mail: Studia podyplomowe: rekrutacjasp@gdansk.merito.pl / Studia II stopnia: rekrut@gdansk.merito.pl
Tel.: 58 522 75 19

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF