Szkolenia i kursy

Dlaczego możesz nam zaufać?

Znamy się na szkoleniach i kursach. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w ich prowadzeniu. Słuchamy naszych klientów, sprawdzamy, czego oczekują pracodawcy i jakie umiejętności są poszukiwane na rynku pracy. Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, dlatego na Uniwersytecie WSB Merito możesz szkolić się w wielu obszarach.

 

Szkolenia na zamówienie

Organizujemy również szkolenia in company, czyli na zamówienie. Nasz doradca bada wtedy potrzeby szkoleniowe firmy, a następnie przedstawia odpowiadającą na nie ofertę. Dzięki temu zakres tematyczny, forma zajęć, termin i lokalizacja takich szkoleń są dopasowane do tego, czego wymaga klient.

 

Indywidualna oferta

Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb szkoleniowych. Zespół przygotowujący szkolenie lub kurs dba o każdy jego szczegół, a Ty możesz skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności.

 

Wykładowcy

Uczysz się od doświadczonych praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach. Bierzesz udział w zajęciach z certyfikowanymi trenerami.

 

Współpracujemy z najlepszymi

Część z naszych szkoleń realizujemy we współpracy z amerykańskim partnerem, Franklin University. Uczestnicząc w nich, zdobywasz dodatkowy certyfikat zagranicznej uczelni.

Nowoczesne szkolenia

Tworzymy innowacyjne rozwiązania szkoleniowe. Proponujemy Ci różne metody i formy szkoleń oraz kursów, na przykład warsztaty, gry biznesowe, indywidualne konsultacje z trenerem, dyskusje czy omawianie case studies. Możesz zdecydować się również na szkolenie w formie e-learningowej.

 

Konkurencyjne ceny

Ceny naszych szkoleń są konkurencyjne, ponieważ ich koszt nie wzrasta o podatek VAT. 
Podpowiadamy, jak zdobyć dofinansowanie do szkolenia i pomagamy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego czy Europejskiego Funduszu Społecznego.