Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów? 
Pokaż nam swoją pasję i dołącz do OSTC Trading Lab:

  • Zyskaj dostęp do symulatorówh największych światowych giełd
  • Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
  • Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC

OSTC Trading Lab to inicjatywa, która daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera oraz jest  elementem rekrutacji, gdyż pozwala wyłonić potencjalnych pracowników.


By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami – zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.
 


Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo skupiamy się na zapoznaniu Was z obsługą oprogramowania Stellar i wyjaśniamy strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu dotykamy zagadnień związanych z analizą techniczną i fundamentalną. Zajęcia trwają jeden semestr. 
Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.


Rekrutacja trwa do 3 marca br. Decyzja o zakwalifikowaniu się na zajęcia zostanie przekazana kandydatom do 8 marca br. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Start zajęć już w marcu! APLIKUJ

 

OSTC Trading LAB
Czytaj więcej