Zapraszamy na cykl webinarów:

 

Misja: praca marzeń.
Inspiracje i wskazówki jak zdobyć wymarzoną pracę

 

Szukasz wymarzonej pracy, ale nie wiesz od czego zacząć? Zaczynasz przygodę z uczelnią i zastanawiasz się, jak zbudować swoją drogę do wymarzonej pracy po ukończeniu studiów?  A może masz już pomysł na swoją ścieżkę kariery, ale masz wątpliwości, od czego rozpocząć? Znamy odpowiedzi na te pytania!

 

Wraz z zaproszonymi gośćmi:

pomożemy odkryć kluczowe kroki, które warto również podjąć już na studiach, aby zbliżyć się do wymarzonej pracy. Niezależnie od tego, czy masz jasno określone cele zawodowe, czy dopiero je kształtujesz, nasze webinaria dostarczą Ci cennych wskazówek! Zapisz się na spotkanie, posłuchaj o success story naszych prelegentów i zainspiruj się do działania!

 

 

 

Nie mogłeś(-aś) wziąć udziału webinarze i chcesz obejrzeć nagrania ze spotkań, które już się odbyły?
Zapisz się przez poniższy formularz, a otrzymasz dostęp do transmisji!

 

Chcę obejrzeć nagranie ze spotkania!

 

Po zapisie otrzymasz dostęp do nagrania z poniższych webinarów:

 

  • "Budowanie osobistej marki online: Tworzenie treści i rozwijanie rozpoznawalności" | Nikodem Rudziński @Szhakal

Nikodem podczas webinaru mówił o tym, co zrobić, żeby stać się znaną osobowością w świecie online oraz jak skutecznie budować swoją markę osobistą w erze mediów społecznościowych i tworzenia treści contentowych. 

 

Nikodem Rudziński

👨‍💻 Twórca treści tech 🔍 Specjalista Google Ads 🌐 Pasjonat technologii 💡 Dzielę się wiedzą 🚀 Gotów na nowe wyzwania! 


 

  • "Jak pracować zdalnie na swoich warunkach jako social media manager?" | Maria Bernolak @Kreatywniejszy 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zostać social media managerem i na czym tak właściwie polega ta praca, ten webinar jest dla Ciebie! Maria opowiedziała o tym, jaka była jej droga to rozpoczęcia pracy w tym zawodzie, podpowiadała z jakich narzędzi korzystać, wskazała gdzie najlepiej szukać zleceń oraz skąd czerpać aktualną wiedzę o mediach społecznościowych.

 

 

Maria Bernolak

Maria jest social media managerką, freelancerką oraz twórczynią internetową. Autorka bestsellerowego e-booka „Jak używać hashtagów, żeby działały” oraz kursu online Kreatywniejszy Insta Kurs. Specjalizuje się w marketingu i mediach społecznościowych. Posiada 10-letnie doświadczenie w branży. Prowadzi profil edukacyjny na Instagramie i TikToku, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. 


 

  • "Kariera wysokich lotów - dlaczego warto wzbić się po marzenia już dziś?" | Aleksandra Sulej @The_teacherdess

Ola opowiadała o drodze do wymarzonej pracy i spełnianiu swoich marzeń. Wyjaśniłą jak wyglądała jej wieloletnia ścieżka edukacji, droga do upragnionego latania i pokonywania ograniczeń, które, jak mówiła, stworzyła w swojej głowie. Dowiesz się, dlaczego możesz robić absolutnie wszystko o czym marzysz, a jedyne co Cię od tego dzieli to pierwszy odważny krok!  

 

 

Aleksandra Sulej

Szefowa pokładu w PLL LOT, tłumaczka, nauczycielka angielskiego i twórczyni autorskiego kursu językowego TheTeacherdess - Angielski Uskrzydla, który przygotowuje językowo do rekrutacji na stanowisko Cabin Crew w liniach lotniczych. Pasjonatka lotnictwa, podróżowania i spełniania marzeń nie tylko swoich, ale też Waszych. 


 

Podczas webinaru dowiesz się, od czego rozpocząć budowanie własnego biznesu. Zobaczysz krok po kroku, jak działać strategicznie i dzięki temu realizować cele biznesowe. Magdalena pomoże Ci zrozumieć, jak ważne jest tworzenie strategii w biznesie, aby minimalizować ryzyko i zwiększać szansę na sukces. Podczas webinaru będziesz mieć szansę, aby sprawdzić swoje przygotowanie mentalne do zarządzania firmą czy budowania własnej marki osobistej. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów przez młodych przedsiębiorców. Po zakończonym webinarze, zdobędziesz podstawową wiedzę niezbędną do prowadzenia własnego biznesu.

 

 

Magdalena Pydych 

Zawodowy strateg biznesowy, konsultantka i ekspertka ds. rozwoju biznesu, mentor biznesowy, autorka książki. Praktyczka z 8 letnim doświadczeniem prowadzenia firm. Łączy w sobie wiedzę stratega biznesowego z umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Oferuje usługi układania strategii biznesowej, doradztwa i mentoringu biznesowego, a także szkolenia dla firm z zakresu strategii zarządzania doświadczeniami klienta, budowania modeli biznesowych oraz sprzedaży. Pracuje dla jednoosobowych działalności, małych oraz średnich firm. 

Na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom budować i rozwijać ich biznesy, dzięki skutecznym strategiom biznesowo-marketingowym. Twórczyni platformy edukacyjnej dla kobiet: biznesodpodstaw.pl, gdzie uczy jak strategicznie budować małe biznesy. 


 

  • "Jak zamienić nudny etat na pracę marzeń? | Angelika Knop @Grafikadlalaika 

 

Angelika rzuciła etat na rzecz własnej firmy, ale to nie będzie opowieść o odejściu z etatu. Nasza prelegentka opowiedziała o sile marzeń, które zmieniają rzeczywistość, o tym jak rozpocząć swoją karierę w wymarzonej branży i co zrobić by realizować marzenia, a nie tylko odkładać je ciągle na półkę: do zrealizowania nie wiadomo kiedy. Angelika pokazała drogę, którą przeszła, wszystkie obawy i przekonania, które udało jej się pokonać. Ty też to możesz zrobić! Zobacz jak :).

 

 

Angelika Knop

Misją Angeliki jest wyposażenie przedsiębiorczych kobiet w umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzenia swojego biznesu dzięki zdobyciu wiedzy z zakresu grafiki, wideo i sprzedaży. Uczy podstaw grafiki osoby, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Podpowiada, jak ogarnąć graficzne kwestie w małym biznesie, żeby działać sprawnie. Udowadnia, że nawet bez zmysłu artystycznego i znajomości skomplikowanych profesjonalnych programów można tworzyć grafiki i wideo, które będą realnym wsparciem Twoich działań w sieci. Na co dzień prowadzi profil na Instagramie i kanał na YouTubie

Czytaj więcej