W imieniu Jego Magnificencji rektora dr. hab. Jana Wiśniewskiego, prof. WSB oraz kanclerz Emilii Michalskiej serdecznie zapraszamy na

 

uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023,

 

która odbędzie się 3 października 2022 roku o godzinie 10:00 w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.  

 

W programie przemówienie Jego Magnificencji rektora dr. hab. Jana Wiśniewskiego, prof. WSB, immatrykulacja studentów I roku, a także wręczenie nagród i wyróżnień.


Wykład inauguracyjny "Świat Lema to już nie przyszłość. Trendy technologiczne 2022" wygłosi dr Maciej Kawecki – prorektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, prezes Instytutu Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. W ramach wystąpienia, ekspert przedstawi 7 trendów technologicznych: dataizm, deglobalizację, transformację klimatyczną, kryzys służby zdrowia, biologizację technologii, świat lustrzanych odbić oraz technologię natury. Każdemu z trendów przyporządkowane zostaną najbardziej rewolucyjne osiągnięcia polskiej nauki oraz techniki, w tym rozwijane przez polskie startupy.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w uroczystości wezmą udział zaproszeni goście, wykładowcy oraz przedstawiciele studentów. Gorąco zapraszamy do oglądania i celebrowania z nami początku roku akademickiego.  

 

Relację na żywo z Inauguracji można będzie oglądać na naszym profilu na Facebooku oraz na YouTube

Zapraszamy do udziału w transmisji Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/23 w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. 

 

Dołącz do nas

 

We warmly invite you to participate in the broadcast of the Inauguration ceremony of the academic year 2022/23 at the WSB University. 

 

Join us! Check the broadcast in English

Czytaj więcej