Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina i Warszawy. 

 

.

Nowa, skondensowana Akademia Project Managera! W projektach cenny jest czas - dlatego dostarczamy esencję najlepszych światowych praktyk w zwartej i intensywnej formule 6 zjazdów w 6 miesięcy! Niezależnie od twojego dotychczasowego doświadczenia - odkryj do samego DNA praktyczną, zorientowaną biznesowo i pełną przygód formę studiów, w której nie ma ani jednego wykładu. Wszystko dzieje się szybko, intensywnie, zespołowo i w formule warsztatowej. Waterfall, Agile, rozwiązania hybrydowe, budżetowanie, jakość, czas, ryzyko - wszystko w zwartych, intensywnych modułach oszczędzających Twój czas. Kompletna wiedza i umiejętności aby sprawnie, rozumnie i z pewnością siebie wejść w dowolny projekt w dowolnej branży i miejscu na całym świecie! A prace dyplomowe? Zespoły projektowe piszą i dumnie demonstrują swoje dzieła w atmosferze najlepszej zabawy, szacunku i świętowania!

Studenci

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas!

 

Zapytaj o studia podyplomowe

.

Dla kogo?

Program Akademii kierujemy do osób, które wiedzą już, że nowoczesny menedżer projektu to nie tylko specjalista od wykresów Gantta i dokumentacji projektowej. To samodzielny przedsiębiorca - innowator, potrafiący w dowolnym środowisku organizacyjnym przeprowadzić nawet bardzo trudne zmiany. Potrafiący zbudować nowy biznes, nowy proces, nowy system, nową wartość dla organizacji lub społeczności. Studia zaprojektowane są w taki sposób, aby niezależnie od dotychczasowego

doświadczenia branżowego i wykształcenia wzbogacić kompetencje każdej osoby poprzez intensywny i interaktywny program oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Partner kierunku

Autorem programu jest ENERGY Group, zarejestrowanego Dostawcy Usług Edukacyjnych Project Management Institute – PMI R.E.P.
Więcej o firmie na: www.energygroup.edu.pl

rafal-gluszak

"Zdecydowałem się na studia podyplomowe, aby usystematyzować wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Czerpię z niej zwłaszcza w pracy zawodowej. Uczelnię wybrałem przede wszystkim ze względu na warsztatową formę zajęć: każdy zjazd to intensywny trening umiejętności!"

 

Rafał Głuszak

Absolwent Uniwersytetu WSB Merito studiów podyplomowych

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia. 

do 11 marca
czesne już od
235 zł
212 zł
miesięcznie

Zapisując się do 11 marca, zyskujesz 800 zł, dzięki: 

  • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Czesne już od 235 zł 212 zł  miesięcznie! Wpisowe 0 zł.   

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 190 zł/mies. 

Jeśli jesteś absolwentem WSB Merito, zyskujesz więcej - 1000  zł: 

  • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku zarządzanie projektem – Akademia Project Managera

Liczba godzin: 120
Liczba zjazdów: 6
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Paweł Banasiewicz
Julita Jarzębowska
Piotr Kowaluk
Paweł Banasiewicz

Autor programu, promotor prac dyplomowych i koordynator zespołu trenerów Akademii. Przedsiębiorca, inwestor i Project Manager. Założyciel ENERGY Group - znanej na rynku doradczym i szkoleniowym firmy pełne zapewniającej wsparcie PM’om, zespołom projektowym i zarządom firm w poprawie i...

Julita Jarzębowska

Master of Business Administration. Doradca i trener w biznesie. Od wielu lat pomaga swoim Klientom odkrywać drogi definiowania dobrych strategii, opierania pomysłów o generujący wartość dla klientów model biznesowy i sprawiania, żeby pracownicy chcieli realizować postawione cele.

Piotr Kowaluk

Absolwent Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska Politechniki Białostockiej. Specjalista w dziedzinie inżynierii procesowej. Od kilkunastu lat wspiera Klientów w implementacji zagadnień zarządzania ryzykiem w operacyjną działalność...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.merito.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
Pobierz stronę do PDF