Opis kierunku

Na tym kierunku możesz wybrać:

 

Studia niestacjonarne w salach wykładowych.

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami osobiście w salach wykładowych w Chorzowie lub Katowicach.

 

LUB

 

Studia w formule online (synchronicznie)

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

realizacja online i tradycyjnie

Naszym celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie Cię do pełnienia profesjonalnej roli specjalisty ds. kadr i płac.  Studia systematyzują Twoją wiedzę o profesjonalnej realizacji funkcji personalnej, uwzględniając zarówno sprawdzone praktyki, jak i aktualne zmiany w prawie pracy. 

Dzięki aktywnym formom zajęć będziesz miał możliwość wymiany opinii na temat przedstawianych przykładów i interpretacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz prawa pracy. 

Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas!

 

Zapytaj o studia podyplomowe

.

Co zyskujesz?

Warsztatowa forma zajęć (około 200 kazusów z prawa pracy), przyjazna atmosfera i profesjonalna kadra wykładowców - praktyków pozwoli efektywnie przygotować się do pełnienia funkcji kadrowo-personalnej. Dla pracujących w działach personalnych to świetna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia świeżego spojrzenia na nowości w zarządzaniu personelem i zmian w przepisach. Studia dają możliwość kompleksowego rozwoju kompetencji eksperta kadrowo-płacowego bez względu na wielkość firmy lub branżę.

Dla kogo?

Studia kierowane są przede wszystkim dla tych, którzy chcą pozyskać oraz podnieść swoje kwalifikacje kadrowo - płacowe oraz osób, które wiążą swój rozwój zawodowy z rolą specjalisty ds. kadr i płac, bądź prowadzą swoje firmy i są samodzielnymi przedsiębiorcami.

michal-olesiak

"Uczestnicy studiów rozwiązują około 150 kazusów i zadań. Bardzo dużo uwagi poświęcam zagadnieniom związanym z czasem pracy oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowej, które budzą najwięcej kontrowersji wśród praktyków. Materiały szkoleniowe są konstruowane nie tylko w oparciu o obowiązujące przepisy, ale także bieżące orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz stanowiska urzędów (MRPiPS oraz PIP)."

 

Michał Olesiak

prawnik, trener prawa pracy, były pracownik PIP, członek rady programowej miesięcznika "Kadry i Płace w Administracji", wykładowca Uniwersytetu WSB Merito

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 27 maja
czesne już od
230 zł
180 zł
miesięcznie

Zapisując się do 27 maja, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

  • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskacsz jeszcze więcej 1400  zł: 

  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 230 zł

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku kadry i płace

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 184
Liczba zjazdów: 13
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Katarzyna Netter-Skalska
Michał Olesiak

Prawnik z 9-letnim stażem w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2005 r. odbył aplikację administracyjną w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2008 r. złożył egzamin sędziowski. Obecnie doradca oraz trener prawa pracy, a także członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w...

Katarzyna Netter-Skalska

Trener, szkoleniowiec, specjalista HR, Pełnomocnik Zarządu ds. Prawa Pracy, wykładowca akademicki. Z wykształcenia politolog oraz specjalista ds. marketingu oraz zarządzania personelem.
Zawód swój traktuje jako duże wyzwanie, systematycznie podwyższając swoje kwalifikacje, a każde...

mgr Marcin Bański

Prowadzi szkolenia m.in. w ramach studiów podyplomowych z tematów: Zarządzanie zmianami w administracji i urzędzie, Budowanie efektywnych zespołów (Team Building), pracy zespołowej oraz przywództwa, Motywowanie siebie i innych. Konsultant personalny i psycholog prowadzący projekty...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.merito.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
Pobierz stronę do PDF