Co zyskujesz, studiując media cyfrowe i grafikę komputerową na Uniwersytecie WSB Merito?

NOWY forma studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w jednej z dwóch form: niestacjonarnej lub stacjonarnej.

 • Jeśli wybierzesz studia niestacjonarne, Twój plan zajęć będzie zorganizowany w weekendowe zjazdy (i niektóre poniedziałki lub piątki po 17:30 – zajęcia online) zgodnie z harmonogramem zjazdów na dany rok akademicki (dostępny w Extranecie), średnio raz na dwa tygodnie.
 • Na studiach stacjonarnych będziesz miał zajęcia w murach uczelni w wybrane dni od poniedziałku do piątku. Staramy się tak ułożyć plany, aby obowiązkowe zajęcia były tylko 3-4 dni w tygodniu. Część zajęć wykładowych oraz lektoratów może być realizowana z wykorzystaniem MS Teams.
   

Zajęcia planowane są w taki sposób, aby nie tworzyć długich okienek. 

NOWY sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku zrealizujesz w sposób:

 • hybrydowy - studia realizowane w formie niestacjonarnej. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz zarówno na zajęciach odbywających się online, jak i tych w murach uczelni. Jak wygląda taki hybrydowy układ zajęć? Przykładowo, w sobotę uczysz się online z domu, a na uczelnię przyjeżdżasz w niedzielę. Dopuszczalne są zdalne zajęcia synchroniczne w piątki lub poniedziałki po południu (wybrane zajęcia i seminaria).
 • tradycyjny - zajęcia na studiach tradycyjnych zrealizujesz spotykając się z wykładowcami i pozostałymi studentami z grupy w salach w murach uczelni.
foto słuchawki pomieszczenie

Specjalistyczne laboratoria

Wybierając studia na kierunku media cyfrowe i grafika komputerowa większość zajęć odbędziesz w nowoczesnych laboratoriach komputerowych, w tym pracowniach graficznych Apple iMac. Zapewnimy Ci dostęp do pracowni fotograficznej, w której nauczysz się obsługi profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer video oraz wyposażenia studia fotograficznego.

 

POZNAJ NASZE LABORATORIA


 

Uniwersytet WSB Merito

Praktyczne zajęcia

 

W trakcie studiów nauczysz się pracy ze zróżnicowanym oprogramowaniem graficznym uznawanym w branży za standard m.in. aplikacje wchodzące w skład Adobe Creative Cloud, CorelDRAW, Blender, Final Cut Pro i Figma. Program studiów uwzględnia rozwój wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego funkcjonowania na rynku z zakresu m.in. marketingu, networkingu, zarządzania projektem medialnym czy prawa autorskiego. W trakcie zajęć spotkasz wielu praktyków z dziedzin designu, fotografii, video i projektowania stron internetowych. 

Mężczyzna komputer słuchawki

Bezpłatny pakiet Microsoft 365 

Będąc naszym studentem dostaniesz nieograniczony dostęp do pakietu Microsoft 365 i będziesz mógł korzystać z niego przez całe studia. W ramach pakietu zyskasz:

 • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Teams (wykorzystywany m.in. na zajęciach online i hybrydowych), OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access.
 • Możliwość instalacji pakietu Office na aż 5 urządzeniach.
 • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive.
Grupa zdjęcie tył tyłem hala stulecia dwór na ławce spotkanie szczęście

Studiuj za darmo!
 

Na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu każdy student jest ważny, dlatego uruchomiliśmy Program VIS – Very Important Student. Został on przygotowany z myślą o kandydatach na studia I stopnia, którzy mogą pochwalić się świadectwem dojrzałości z wysokimi wynikami i dzięki temu będą mieli możliwość bezpłatnego studiowania w naszej uczelni już od pierwszego semestru.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kluczowe cechy kierunku:

Krawat
wizyty studyjne i spotkania z ekspertami
Laptop
specjalistyczne oprogramowanie z obszarów projektowania graficznego i wideo
Książki
doskonalenie umiejętności graficznych przez cały okres studiów
Mózg
rozwój umiejętności z zakresu marketingu i UX
Łukasz Gontarski

W obliczu cyfryzacji gospodarki, rosnącej konkurencji i dynamicznego rozwoju sektora e-commerce, posiadanie odpowiednich umiejętności twórczych staje się kluczowe dla sukcesu firm. Studia na kierunku media cyfrowe i grafika komputerowa zostały zaprojektowane w celu wykształcenia u absolwentów kompetencji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Program studiów obejmuje zdobycie uniwersalnych umiejętności, które są niezbędne w pracy każdego projektanta graficznego. Wybór specjalności w trakcie studiów pozwala pogłębić wiedzę w jednym z trzech obszarów: reklamy, projektowania stron internetowych lub multimediów. To doskonała droga do rozwinięcia kreatywności i zdobycia praktycznych umiejętności, które otwierają drzwi do różnorodnych ścieżek kariery.

Łukasz Gontarski

menedżer kierunku media cyfrowe i grafika komputerowa

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Kobieta zewnątrz
Poznasz techniki designu i projektowania graficznego.
Grupa ruch rozmowa po zajęciach przerwa
W trakcie studiów nauczysz się pracy ze zróżnicowanym oprogramowaniem graficznym uznawanym w branży za standard m.in. aplikacje wchodzące w skład Adobe Creative Cloud, CorelDRAW, Blender, Final Cut Pro i Figma.
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu projektowanie UX i UI.
Poznasz techniki druku i zaprojektujesz rozmaite produkty poligraficzne.
Dwie dziewczyny rozmowa plecak dwór przestrzeń

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Design w Internecie
Niestacjonarne Hybrydowe
od 698 zł 765 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 698 zł
Design w Internecie
Stacjonarne Tradycyjne
od 698 zł 765 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 698 zł
Grafika komputerowa w reklamie
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne
od 698 zł 765 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 698 zł
Grafika komputerowa w reklamie
Niestacjonarne Hybrydowe
od 698 zł 765 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 698 zł
Media cyfrowe w komunikacji wizualnej
Niestacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 698 zł 765 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 698 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in.:

 • projektowanie graficzne,
 • kreatywność i design thinking,
 • prawo własności intelektualnej.
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Łukasz Gontarski
Aleksander Zuchowski
Dobromił Nosek
Jędrzej Czajka
Dorota Jeżewska
Klara Witkowska
Piotr Pokrzywa
Łukasz Gontarski

Menedżer kierunku mikrobiznes na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, wykładowca akademicki, mikroprzedsiębiorca. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej, specjalizując się w strategiach rozwoju dla małych przedsiębiorstw. Jako ekspert w dziedzinie marketingu...

Aleksander Zuchowski

Właściciel agencji content marketingowej TIME4PROGRESS świadczącej usługi dla różnych branż, w tym Pharma, Medical i Lab. Wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych Czas na Farmację i LIFE SCIENCE, media partner wydarzeń branżowych w Polsce. Profesjonalnie tworzy content i...

Dobromił Nosek

Absolwent ASP Poznań (dziś Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu), specjalizacja: realizacja obrazu filmowego, wideo, fotografia. Praktyk i specjalista w zakresie multimediów, fotografii, produkcji i postprodukcji, materiałów graficznych i identyfikacji wizualnej. Wieloletnia współpraca z...

Jędrzej Czajka

Od ponad 15 lat związany ze sprzedażą i marketingiem B2B. Pracował w agencji brandingowej, w dziale marketingu firmy produkcyjnej oraz z branży zaopatrzenia przemysłu.  Wydawca anglojęzycznej gazety Waiting Room.  Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie...

Dorota Jeżewska

Marketerka z zamiłowania. Zwolenniczka full-stuck marketingu. Od 2008 roku opracowuje i z powodzeniem wdraża strategie marketingowe. Pracowała w agencjach interaktywnych obsługując Niveę, Grupę Energa czy Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Przez ponad 6 lat związana była z branżą...

Klara Anna Witkowska

Magister zarządzania sp. Trendy&Design w Marketingu, wykładowca grafiki komputerowej, designu oraz digital marketingu na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Na co dzień pozycjoner stron internetowych i twórca kreatywnych kreacji. Jako założycielka i zarządzająca Agencji Interaktywnej...

mgr inż. Piotr Pokrzywa

Ekspert w dziedzinie analityki internetowej oraz SEO. Na co dzień pracuje w agencji marketingowej we Wrocławiu, prowadząc projekty z zakresu pozycjonowania oraz optymalizacji konwersji. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:00 - 16:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF