Co zyskujesz, studiując Media and Communication in Business na Uniwersytecie WSB Merito?

NOWY forma studiów

Description in English [ENG]

 

Studia prowadzone w języku angielskim.

 

Studia na tym kierunku możesz realizować w formie studiów niestacjonarnych. Twój plan zajęć będzie zorganizowany w weekendowe zjazdy (i niektóre poniedziałki lub piątki po 17:30 – zajęcia online) zgodnie z harmonogramem zjazdów na dany rok akademicki (dostępny w Extranecie), średnio raz na dwa tygodnie.

NOWY sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku zrealizujesz w sposób hybrydowy - studia realizowane w formie niestacjonarnej. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz zarówno na zajęciach odbywających się online, jak i tych w murach uczelni. Jak wygląda taki hybrydowy układ zajęć? Przykładowo, w sobotę uczysz się online z domu, a na uczelnię przyjeżdżasz w niedzielę. Dopuszczalne są zdalne zajęcia synchroniczne w piątki lub poniedziałki po południu (wybrane zajęcia i seminaria).

Kompleksowa wiedza

Zdobędziesz aktualną wiedzę i umiejętności z obszaru komunikacji społecznej oraz poznasz technologie cyfrowe, narzędzia on-line oraz najnowsze trendy w budowaniu strategii medialnych. Nauczysz się m.in. jak, zadbać o profesjonalny wizerunek w mediach, organizować i relacjonować wydarzenia (eventy) oraz budować relacje z mediami. Dodatkowo zapoznasz się ze strategią PR czy też dowiesz się, jak zarządzać mediami społecznościowymi i mobilnymi w biznesie.

Zajęcia z ekspertami z branży

Zajęcia w głównej mierze prowadzą eksperci w swojej dziedzinie, m.in. osoby zarządzające mediami, pracownicy działu PR, dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu będziesz mógł czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. 

Mężczyzna komputer słuchawki

Bezpłatny pakiet Microsoft 365 

Będąc naszym studentem dostaniesz nieograniczony dostęp do pakietu Microsoft 365 i będziesz mógł korzystać z niego przez całe studia. W ramach pakietu zyskasz:

  • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Teams (wykorzystywany m.in. na zajęciach online i hybrydowych), OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access.
  • Możliwość instalacji pakietu Office na aż 5 urządzeniach.
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive.
Grupa zdjęcie tył tyłem hala stulecia dwór na ławce spotkanie szczęście

Studiuj za darmo!
 

Na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu każdy student jest ważny, dlatego uruchomiliśmy Program VIS – Very Important Student. Został on przygotowany z myślą o kandydatach na studia I stopnia, którzy mogą pochwalić się świadectwem dojrzałości z wysokimi wynikami i dzięki temu będą mieli możliwość bezpłatnego studiowania w naszej uczelni już od pierwszego semestru.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kluczowe cechy kierunku:

studia w języku angielskim
Laptop
dostęp do specjalistycznych narzędzi np. Brand24
Organizacja
warsztatowy charakter zajęć
Uścisk dłoni
zajęcia z praktykami
opinia absolwenta media

Rozmowy, interesujące zajęcia, ciągły rozwój, spotkania z ekspertami i możliwość kreatywnej współpracy na co dzień. Studia w WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito) to na szczęście nie tylko nauka, ale też czas na zdobywanie kontaktów, spotkania z ciekawymi ludźmi i możliwość uczestniczenia w fantastycznych warsztatach. Chciałabym w przyszłości być tak pełna pasji do zawodu jak wykładowcy na moim kierunku. 

Monika Przysiężniuk

Absolwentka WSB (obecnie Uniwersytetu WSB Merito)

opinia studenta

Okres studiów to idealny czas na poszerzanie swoich horyzontów. Uniwersytet WSB Merito daje ku temu wiele możliwości, więc każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Ja swoje miejsce znalazłam w Drużynie WSB, Kole Naukowym Kiwi oraz Samorządzie Studenckim, w którym od niedawna pełnię funkcję wiceprzewodniczącej. Dzięki różnym aktywnościom zdobyłam cenne doświadczenie, rozwinęłam swoje kompetencje oraz zbudowałam relacje z innymi studentami, a także pracownikami uczelni. To wszystko miało duży wpływ na rozwój mojego życia zawodowego. 

Gabriela Lubas

Studentka Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Zgłębisz tajniki zasad skutecznej komunikacji w biznesie, a także poznasz świat mediów tradycyjnych oraz cyfrowych.
Kobieta czerowna bluzka dokumenty
Zrozumiesz na czym polega sztuka błyskotliwych, wciągających odbiorcę wystąpień publicznych.
Zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania wizerunkiem osobistym, instytucji publicznej lub firmy.
Grupa biznes firma garnitur książka
Dowiesz się, jak skutecznie prowadzić firmowe profile w social mediach, strony WWW oraz blog.
Grupa ludzi
Grupa komputer kubek technologia
Poznasz zasady organizacji różnych typów wydarzeń medialnych.
Będziesz wiedział, jak nawiązywać i budować długofalowe relacje z mediami.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Marketing Communication Mix
Niestacjonarne Hybrydowe Angielski
od 662 zł 729 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 662 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in.:

  • Social Media Marketing Communication,
  • Brand Strategy,
  • Big Data in Marketing.
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Robert Majkut
dr inż. Edward Wąsiewicz, prof. WSM
dr inż. Ziad Abou Saleh
dr Jan Świderski
Karolina Kietla
Kazimierz Serwin
dr Robert Majkut

Socjolog, menedżer kierunku studiów Media i komunikacja w biznesie na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, wykładowca akademicki, prowadzi zajęcia z zakresu socjologii, przedsiębiorczości, podstaw komunikacji społecznej. Przez ponad 13 lat pełnił funkcję prodziekana Wyższej Szkoły...

dr inż. Edward Wąsiewicz, prof. WSM

Wykładowca akademicki, profesor w Wyższej Szkole Menedżerskiej, Konsul Honorowy Republiki Austrii. Na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu prowadzi zajęcia z obszaru analizy finansowej i ekonomiczno-finansowej, opłacalności projektów, analizy ryzyka i kontynuacji działania. Ponadto w...

dr inż. Ziad Abou Saleh

Socjolog, ekspert ds. negocjacji i komunikacji, mediator kulturowy, wykładowca akademicki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z zakresu socjologii międzykulturowej, kulturowych uwarunkowań negocjacji międzynarodowych w aspekcie polsko-arabskim, psychologii terroryzmu...

dr Jan Świderski

Politolog, medioznawca, wykładowca akademicki, Prodziekan ds. dydaktycznych na Wydziale Finansów i Zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia z podstaw komunikacji społecznej, komunikowania społecznego i medialnego, systemów politycznych i ekonomicznych...

Karolina Kietla

Dziennikarka, wykładowca akademicki, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Wrocławskim z obszarów: komunikacji społecznej, źródeł informacji w pracy naukowej i w pracy dziennikarskiej, nowych mediów, marketingu i promocji, ocen funkcjonalności...

Kazimierz Serwin

Filolog, dziennikarz, wykładowca akademicki. Na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu prowadzi zajęcia z podstaw komunikacji społecznej i metod efektywnej nauki. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Polskim Radiu Wrocław, Wydawnictwie Bauer oraz na Uniwersytecie Wrocławskim. Autor...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF