Co zyskujesz, studiując informatykę na Uniwersytecie WSB Merito?

NOWY forma studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w jednej z dwóch form: niestacjonarnej lub stacjonarnej.

 • Jeśli wybierzesz studia niestacjonarne, Twój plan zajęć będzie zorganizowany w weekendowe zjazdy (i niektóre poniedziałki lub piątki po 17:30 – zajęcia online) zgodnie z harmonogramem zjazdów na dany rok akademicki (dostępny w Extranecie), średnio raz na dwa tygodnie.
 • Na studiach stacjonarnych będziesz miał zajęcia w murach uczelni w wybrane dni od poniedziałku do piątku. Staramy się tak ułożyć plany, aby obowiązkowe zajęcia były tylko 3-4 dni w tygodniu. Część zajęć wykładowych oraz lektoratów może być realizowana z wykorzystaniem MS Teams.
   

Zajęcia planowane są w taki sposób, aby nie tworzyć długich okienek. 

NOWY sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób:

 • tradycyjny - zajęcia na studiach tradycyjnych zrealizujesz spotykając się z wykładowcami i pozostałymi uczestnikami z grupy w salach wykładowych.
 • hybrydowy - studia realizowane w formie niestacjonarnej. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz zarówno na zajęciach odbywających się online, jak i tych w murach uczelni. Jak wygląda taki hybrydowy układ zajęć? Przykładowo, w sobotę uczysz się online z domu, a na uczelnię przyjeżdżasz w niedzielę.
 • hybrydowy popołudniowy - w ramach jednego semestru przynajmniej połowę zajęć będziesz miał stacjonarnie po godzinie 17.00 (w tym tygodnie, w których są zaliczenia), a pozostałe zajęcia zdalnie (synchroniczne z wykorzystaniem MS Teams).
Mężczyzna komputer technologia

Kierunek informatyka możesz studiować na:

 • studiach I stopnia licencjackich
 • studiach I stopnia inżynierskich

W czasie zajęć skorzystasz z pracowni wyposażonej w komputery Apple iMac i tablety iPad Pro. Obejrzyj film i zobacz jak wygląda!

 

Pozostałe laboratoria, w których możesz mieć zajęcia na kierunku informatyka to między innymi: laboratorium komputerowe Stormshield, laboratorium technologii LTE i 5G, laboratorium Internetu Rzeczy, laboratorium SAP Next Gen, laboratorium Sicie Cisco i laboratorium wirtualnej rzeczywistości.

 

 

Poznaj wszystkie laboratoria i pracownie

Program studiów oraz zawarte w nim zajęcia laboratoryjne zostały skonsultowane z partnerami biznesowymi kierunku tj.: Nokia, GlobalLogic, Gigaset, Hicron, IBM, Microsoft Imagine Academy, SAP University Alliances,  DEVINITI, Giant Lazer, Axxioma, Atos, Atlassian, Hicron, 3M i wiele innych.

Zdobędziesz zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie Machine Learing, które jest częścią zagadnienia sztucznej inteligencji (algorytmów opartych na infrastrukturze komputerowej, która naśladuje ludzkie procesy poznawcze, tj. uczenie się i rozwiązywanie nowym problemów).

Zostaniesz specjalistą, który potrafi wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności. Nauczysz się:

 • administrowania systemami,
 • programowania oraz testowania,
 • tworzenia grafiki komputerowej zgodnej z najnowszymi trendami,
 • zarządzania projektami informatycznymi i wdrażania zintegrowanych systemów klasy ERP. 

Możesz dołączyć do prężnie działającego Koła Naukowego Nowoczesnych Technologii Komunikacyjnych. Koło zajmuje się najnowszymi trendami w informatyce i teleinformatyce, działa w oparciu o współtworzone przez Uniwersytet WSB Merito i Nokię nowoczesne laboratorium technologii LTE. Członkowie koła rozwijają umiejętności programowania (C++, Python, Bash), transmisji danych, przetwarzania sygnałów i testowania (ROBOT Framework).

Kierunek informatyka możesz również studiować w języku angielskim, wybierając specjalność Software Development.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Apple logo

Dzięki udziałowi w unikalnym w skali kraju programie Apple Authorised Training Center (AATC) realizowane na naszej uczelni zajęcia oparte są o autoryzowane przez firmę Apple materiały szkoleniowe. Zakres poruszanych zagadnień pokrywa zarówno sam język Swift, jak i oficjalny zestaw narzędzi oraz bibliotek dla platform iOS i iPadOS. Kursy prowadzą certyfikowani trenerzy Apple z k7.

 

Posiadanie statusu AATC poświadcza posiadanie odpowiedniej jakości laboratoriów oraz odpowiedniej klasy wykładowców/trenerów/instruktorów. Apple na bieżąco z nimi pracuje i pilnuje, by reprezentowali odpowiedni poziom wiedzy. Dla studentów to gwarancja jakości. Tego jak się uczą – i czego się uczą. Apple bowiem dba, by przekazywana wiedza była realnie poszukiwana na rynku pracy (aby odpowiednio przygotowani w ten sposób przyszli deweloperzy byli w stanie implementować technologie, które Apple promuje i rozwija).

Kluczowe cechy kierunku:

Microsoft
specjalistyczne oprogramowanie
Laptop
nowoczesne laboratoria komputerowe
Dyplom
prestiżowe certyfikaty
Uścisk dłoni
zawód pożądany na rynku pracy
Organizacja
renomowane firmy partnerami biznesowymi kierunku

Branża IT rozrasta się w błyskawicznym tempie. Ze względu na rozwój technologii mobilnych, usług świadczonych za pośrednictwem sieci oraz ekspansję międzynarodowych korporacji specjaliści IT znajdują zatrudnienie na całym świecie. W samym Wrocławiu istnieje kilkaset firm lokalnych i wiele centrów wsparcia IT, zatrudniających ponad 1200 informatyków. Jako menedżer kierunku doskonale wiem, jakie umiejętności są potrzebne w tej branży i jakich specjalistów cenią pracodawcy. Sam prowadzę z sukcesem działalność gospodarczą. Mam też wieloletnie doświadczenie jako konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach oraz trener programów SAP i Comarch XL, a także jako konsultant systemów SAP ERP i SAP S/4 HANA. Dzięki temu, że dobrze znam sektor IT, mogę z naszymi partnerami – czyli liderami na tym rynku produktów i usług – współtworzyć nowoczesny program zajęć.Często to właśnie pracownicy firm IT prowadzą zajęcia i uczą, jak przekładać teorię na praktykę. Taka współpraca umożliwia też naszym studentom zdobycie certyfikatów cenionych w branży IT oraz naukę w nowoczesnych laboratoriach.

Sebastian Sobczyk

Menedżer kierunku informatyka | Konsultant SAP

opinia_absolwenta_informatyka_maximilian

Jestem absolwentem informatyki w WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito). Wcześniej ukończyłem kierunek filologia polska. W tamtym okresie zrobiłem kurs programowania i odbyłem praktyki, po których dostałem pierwszą pracę w korporacji, ostatnio zwieńczoną awansem na stanowisko programistyczne. Te wydarzenia zmotywowały mnie do dalszego rozwoju w WSB (obecnie Uniwersytet WSB Merito). Łączyłem studia z pracą na pełny etat i treningami brazylijskiego jujitsu. Dzięki dobrej organizacji zajęć miałem jeszcze czas wolny na dodatkowe zainteresowania i kursy, na których podnosiłem swoje programistyczne kompetencje. 

Maximilian Kryk

Absolwent WSB (obecnie Uniwersytetu WSB Merito)

opinia student informatyka

Dużo osób polecało mi tę uczelnię. Przyznaję, że początkowo był to mój drugi wybór, ale z racji tego, że jestem dosyć aktywny poza studiami to uznałem, że wybór tej szkoły i tego kierunku będzie idealny. WSB to uczelnia dla studentów, jest bardziej nastawiona na potrzeby studenta. Wiedziałem, że będę mógł się rozwijać w tym, co chcę robić zawodowo i w tym, co robię poza samymi studiami. Studiując w WSB nie raz przekonałem się o tym, że wykładowcy podchodzą do nas pro-studencko. Zawsze można było się dogadać i poprosić np. o przesunięcie terminu oddania projektu. Na jednym z zajęć na zaliczenie przygotowywaliśmy projekt, etap po etapie realizowaliśmy go na każdych zajęciach. To było super, bo poznaliśmy cały proces i widzieliśmy, jak to powstaje od początku do końca, jaką ewolucję przechodzi. To mnie wciągnęło. 

Jakub Bujak

Student Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Programować (Java, Java Script, Swift, Python, ABAP).
Obsługiwać i administrować pakietem oprogramowania Atlassian: Jira, Bitbucket Server, Bamboo, Confluence oraz dodatkami, np. Testflo.
WSB Wrocław, grupa osób, profesjonaliści, dyskusja
Projektować aplikacje mobilne zgodnie z wytycznymi Apple i Google.
Pisać testy automatyczne w Pythonie i Selenium.
Samodzielnie projektować kompleksowe kampanie pozyskiwania klientów w internecie z wykorzystaniem najbardziej znanych na rynku narzędzi, m.in. Google AdWords i Facebooka.
Projektować gry: VR/AR/MR oraz środowiska IT w oparciu o rozwiązania chmurowe.
Programować aplikacje mobilne XR oraz urządzenia internetu rzeczy (IoT).
Tworzyć doświadczenia VR/AR/MR w oparciu o różne sensory.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Architekt rozwiązań IT w chmurze obliczeniowej
Niestacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Grafika komputerowa i technologie multimedialne
Niestacjonarne Hybrydowe Popołudniowe
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Inżynier aplikacji mobilnych
Niestacjonarne Hybrydowe Popołudniowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Inżynier aplikacji mobilnych
Stacjonarne Tradycyjne Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Inżynieria programowania procesorów
Niestacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa IT
Niestacjonarne Hybrydowe Popołudniowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa IT
Stacjonarne Tradycyjne Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Programista aplikacji w chmurze
Niestacjonarne Hybrydowe Popołudniowe
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Programista aplikacji w chmurze
Stacjonarne Tradycyjne
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Programista Front-End z Angular
Niestacjonarne Hybrydowe
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Programista gier komputerowych
Stacjonarne Tradycyjne Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Programista gier komputerowych
Niestacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Programowanie aplikacji VR/AR w unity 3D
Niestacjonarne Hybrydowe
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł
Sztuczna inteligencja i Data Science
Niestacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Sztuczna inteligencja i Data Science
Stacjonarne Tradycyjne Studia inżynierskie
od 658 zł 725 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 658 zł
Tester oprogramowania
Niestacjonarne Hybrydowe
od 622 zł 689 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 622 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in.:

 • programowanie aplikacji mobilnych i internetowych,
 • podstawy administracji systemami Linux,
 • wprowadzenie do technologii: VR/AR/MR.
Zobacz program studiów

Wykładowcy

WSB Wrocław. Mężczyzna w niebieskiej koszuli siedzący przy laptopie.
Marcin Pieleszek wykładowca
Barczyński
Tomasz Świątek
Paweł Kołodko wykładowca
WSB Wrocław, wykładowca, stojący mężczyzna w koszuli.
mgr inż. Katarzyna Wojciechowska
dr hab. Tadeusz Gospodarek, prof. UWSB Merito
Wiktor Ziętara
dr inż. Piotr Ciskowski
dr Radosław Wójtowicz
mgr inż. Jakub Malewicz
Maciej Kotkowski
WSB Wrocław, wykładowca, stojący mężczyzna w garniturze.
Kamil Musiał wykładowca
Witalij
WSB Wrocław, wykładowca, stojący mężczyzna w okularach i koszuli.
dr Jolanta Pondel
WSB Wrocław, wykładowca, stojąca kobieta w koszuli.
mgr inż. Adrian Kurowski
WSB Wrocław, wykładowca, stojący mężczyzna w garniturze.
Jaromir Kopp
Adam Chyła
Rafał Klesta
mgr inż. Sebastian Sobczyk

Menedżer kierunku studiów informatyka na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener systemu SAP ERP oraz SAP S/4 HANA. Konsultant wdrożeń i...

mgr inż. Marcin Pieleszek

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Dydaktykę zawsze łączył z praktyką. Z technologiami IT związał swoją drogę zawodową: prowadząc firmę...

mgr inż. Wojciech Barczyński

Dyrektor Infrastruktury w Codility, programista i system inżynier. W Codility buduję wiodącą platformą dla zdalnego zatrudniania, która pomaga obiektywnie ocenić kandydatów na podstawie ich umiejętności. Wcześniej Head of Engineering w dwóch siostrzanych startupów Machine Learning...

mgr inż. Bartosz Szubzda

Pracownik międzynarodowej firmy konsultingowej. Kierownik zespołu konsultantów z obszaru SCM. Ekspert SAP w dziedzinie modułów funkcjonalnych: QM, MM, LE, PP z naciskiem na QM. Silne umiejętności w dziedzinach: WM / LE. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w przemyśle...

mgr inż Łukasz Marczewski

Absolwent Politechniki Lubelskiej. Obecnie CEO Frool Ltd. Twórca narzędzi internetowych Frool oraz LeadPRO, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi w Polsce oraz na świecie. Specjalista pozyskiwania klientów w Internecie, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i...

Tomasz Świątek

IT Project Manager w Benhauer Sp. z o.o.  Z wyksztalcenia psycholog (absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie), z zamiłowania marketingowiec i muzyk. Przygotowuje i wdraża zaawansowane strategie z zakresu Marketing Automation (w oparciu o system SALESmanago) dla klientów Benhauer,...

mgr inż. Paweł Kołodko

Absolwent Politechniki Wrocławskiej kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Administrator specjalizujący  się w technologiach Microsoft, VMware oraz Cisco. Doświadczenie zdobywał w dużych wrocławskich firmach. Jego wiedza poparta jest licznymi certyfikatami. Na Uniwersytecie WSB Merito we...

Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet WSB Merito) - Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne oraz  studiów podyplomowych - Android i iOS, na Politechnice Wrocławskiej. Pracował w międzynarodowej firmie...

mgr inż. Kinga Moska

Absolwentka studiów Informatyka w biznesie, o specjalności Menadżer systemów informatycznych na Wydziale Finansów, Informatyki i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Konsultant SAP Business Warehouse(BW), Business Objects(BO) i Business Planning and Consolidation(BPC),...

mgr inż. Karol Kolański

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od początku kariery pracownik centrów badawczo-rozwojowych. Zawodowo związany z projektowaniem oraz programowaniem systemów wbudowanych. Posiada doświadczenie w pracy jako inżynier testów (embedded, web...

mgr inż. Klaudia Lubicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej. Studia „Android i iOS – aplikacje mobilne” pozwoliły na zgłębienie tajników jej ulubionych języków programowania – Swift'a oraz Javy. Doświadczenie zdobyła w amerykańskich korporacjach. Zawodowo - z sukcesem i...

mgr inż. Katarzyna Wojciechowska

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz Teleinformatyka. Od trzech lat Linux Server Administrator w jednej z wrocławskich firm IT. Zwolenniczka oprogramowania Open Source oraz certyfikowany Red Hat System Administrator. Jako jeden z organizatorów...

dr hab. Tadeusz Gospodarek, prof. UWSB Merito

Długoletni współwłaściciel firmy produkującej oprogramowanie klasy ERP dla sieci samochodowych (Peugeot, Citroen, Ford, Mercedes, Renault, Nissan, DAF) oraz dla firm produkcyjnych od gospodarstw rolnych aż do spółek giełdowych włącznie. Współtwórca systemów Motomanager,...

Wiktor Ziętara

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Opolskiego. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Dydaktykę zawsze łączył z praktyką. Z technologiami IT związał swoją...

dr inż. Piotr Ciskowski

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, obecnie adiunkt w Katedrze Informatyki Technicznej na Wydziale Elektroniki. Wieloletni współpracownik Uniwersytetu WSB Merito. Działalność dydaktyczna obejmuje technologię informacyjną, systemy baz danych, podstawy programowania, algorytmikę,...

dr Radosław Wójtowicz

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na kierunku Informatyka i Ekonometria. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny. Autor i współautor prawie 70 publikacji dydaktycznych i naukowych z zakresu...

mgr inż. Jakub Malewicz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i wdrażaniem oprogramowania obsługującego e-handel. Przygotowuje aplikacje i rozwiązania dla urządzeń Embedded oraz rozproszonych sieci sensorycznych i automatyki przemysłowej. Opracowuje rozwiązania z zakresu...

mgr inż. Jarosław Grząślewicz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Obecnie inżynier programista ( konsultant techniczny ABAP )  w międzynarodowej firmie konsultingowej. W przeszłości także prowadzący zajęcia dla studentów  z matematyki oraz informatyki na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki...

mgr inż. Paweł Woźniak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania...

mgr inż. Bartłomiej Bojarski

Doświadczony inżynier mający szeroką wiedzę z zakresu projektowania i budowy środowisk IT dla przedsiębiorstw, łączący w swojej pracy elementy wiedzy na styku biznesu i rozwiązań zaawansowanych. Na co dzień prowadzi dział zajmujący się wsparciem inżynieryjnym i zarządzaniem...

mgr inż. Jakub Korczyński

Po kilku latach pracy jako programista Ruby On Rails zdecydował się założyć własną firmę. I tak w latach 2011-2015 był prezesem spółki Sendingo - startupu skupiającego się na rozwoju oprogramowania związanego z tematyką email marketingu. Razem z zespołem, który prowadził...

Maciej Kotkowski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Troy University (Troy, AL., USA): MBA Information Systems i Master of Science in Computer Science. Specjalizuje się w Machine Learning, data science, Artificial Intelligence. Odpowiadał za wdrożenie systemu informatycznego w Banku Gospodarstwa Krajowego...

dr Krzysztof Hauke

Absolwent Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) we Wrocławiu Wydziału Zarządzania Informatyki (obecnie Zarządzania Informatyki i Finansów). Doktor nauk ekonomicznych z zakresie nauk o zarządzaniu. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny. Od wielu lat współpracuje z...

dr inż. Kamil Musiał

Certyfikowany tester ISTQB. Przez 7 lat pracował jako Inżynier ds. Integracji Oprogramowania w firmie Nokia - na początku w technologii LTE, a przez ostatnie 4 lata w technologii 5G. Obecnie pracownik Tieto na stanowisku Inżynier Testów. W trakcie swojej kariery zawodowej stale zgłębia...

mgr inż. Witalij Rudnicki

Architekt w globalnym zespole Developer Relations w firmie SAP. W centrum zainteresowań: rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz Internet Rzeczy. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w...

mgr inż. Łukasz Pyrzyk

Absolwent Politechniki Opolskiej na kierunku Informatyka. Programista z wieloletnim doświadczeniem nabytym w międzynarodowych korporacjach. Z wiekiem odkrywa tajniki Computer Science i innych języków programowania. Interesuje się szeroko pojętą wydajnością i optymalizacją kodu....

dr Jolanta Pondel

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na Wydziale Zarządzania i Informatyki (obecnie ZIF) na kierunku Informatyka i Ekonometria. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o ekonomii. Wieloletni wykładowca, pracownik naukowo-dydaktyczny, trener z...

dr inż. Tatsiana Viarbitskaya

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Kierowała zespołem Test i SW Architektów w dziale SmartRadio Nokia. Autor i prelegent artykułów dotyczących cyfrowego przetwarzaniu sygnałów również na międzynarodowych konferencjach.

mgr inż. Bartłomiej Trojan

Absolwent Politechniki Wrocławskiej z zakresu Inżynierii górniczej i warszawskiej SGH o specjalizacji Zarządzanie projektami. Obecnie pracuje dla globalnej firmy z sektora FMCG w obszarze integracji systemów ERP i MES dla wszystkich zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym...

mgr inż. Adrian Kurowski

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Architekt systemów i sieci w jednej z firm z branży finansowej. Specjalizuje się w technologiach Microsoft, VMware, Dell-EMC. Koordynator projektów międzynarodowych z dziedziny IT. Dydaktykę zawsze łączy z praktyką. Miłośnik wirtualizacji i...

dr inż. Dominik Żelazny

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, obecnie asystent w Katedrze Informatyki Technicznej na Wydziale Elektroniki oraz adiunkt na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Działalność dydaktyczna obejmuje technologię informacyjną, systemy baz danych, podstawy programowania, algorytmikę,...

Aleksander Milcin

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego i Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu. Studia z zakresu Akademii Sieciowej Cisco pozwoliły na zgłębienie tajników z zakresu budowy, modernizacji i konfiguracji lokalnych i rozległych sieci...

Jaromir Kopp

Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit Apple MFi. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych, z którymi przeprowadził kilkaset godzin zajęć podczas kursów komputerowych. Od ponad 20 lat prowadzi własną...

Adam Chyła

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie pracuje w firmie Nokia Solutions and Networks jako specjalista ds. rozwoju oprogramowania. Pasjonat otwartego oprogramowania i systemu Linux, w wolnych chwilach pisze bloga o tematyce programistycznej, głównie związanej z językiem...

Rafał Klesta

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów. Kierownik projektu z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie pracuje w firmie Atos, w swojej roli odpowiedzialny między innymi za wdrożenie end-to-end SAP S/4 HANA w Parlamencie Europejskim.

Katarzyna Jaśkiewicz

Matematyk z zamiłowania i wykształcenia - absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na specjalności Zastosowania Matematyki. Project Manager od ponad 8miu lat, specjalizująca się w metodykach zwinnych - Agile Project Management oraz Scrum. Związana zawodowo z obszarami e-Commerce, ...

Tomasz Krause

Absolwent Informatyki na Uniwersystecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Karierę w IT zaczynał od programowania systemów mainframe w COBOLu. Obecnie certyfikowany Konsultant SAP ABAP z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach. Entuzjasta Internet of Things oraz automatyki...

Sławomir Jastrzębski

Absolwent Wydziału Telekomunikacji i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy i były pracownik naukowo-dydaktyczny tego wydziału.  Wieloletni pracownik dydaktyczny w Wyższej Szkole Informatyki w Bydgoszczy na wydziale Informatyki. Posiada duże doświadczenie...

dr inż. Tomasz Długosz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. W 2004 uzyskał tytuł magistra inżynier na kierunku elektronika i telekomunikacja, a w 2007 roku stopień doktora nauk technicznych, specjalność telekomunikacja. W latach 2007-2016 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Telekomunikacji,...

mgr inż. Stanisław Lota

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Magister inżynier informatyk w specjalizacji Systemy i Sieci Komputerowe. Pracownik naukowo-dydaktyczny na stanowisku asystenta Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW, właściciel firmy informatycznej Devillecloud, certyfikowany instruktor Akademii Cisco CCNA i...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie

bud. A, pok. 100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:00 - 16:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF