Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce!

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce. Do tej pory zaufało nam 550 000 studentów.

 

Uniwersytety WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków, a studiując u nas, zyskujesz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców.

Uniwersytet WSB Merito to nie tylko budynki, to przede wszystkim ludzie!

Mercik Rektor _new

Rzeczywistość i tempo, w jakim zmienia się nasz świat, pokazują, że nauka i samodoskonalenie nie są jakimś etapem życia, który można zamknąć, lecz nieustannym procesem, dzięki któremu zyskujemy zaradność, odwagę do działania i niezależność. Chcemy, aby nasi absolwenci czuli, że poświęcony na studia czas został przez nich dobrze wykorzystany i dał im wiedzę oraz praktyczne umiejętności, pozwalające na realizację planów oraz spełnianie marzeń. Dlatego dbamy nie tylko o jakość kształcenia, ale i o samo doświadczenie studiowania, które podnosi proces nauki na kolejny, wyższy poziom pod względem organizacyjnym, administracyjnym oraz technologicznym, co jest dziś niezmiernie ważne.

prof. dr hab. inż. Jacek Mercik

Rektor Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu

Study in Wroclaw

Study in Wroclaw to pierwszy w Polsce realizowany przez Urząd Miasta projekt edukacyjny jednoczący działania promocyjne czołowych wrocławskich uczelni wyższych ukierunkowane na wsparcie rekrutacyjne i adaptacyjne kandydatów i studentów z zagranicy. Wrocław jako jeden z najdynamiczniejszych ośrodków akademickich nie z przypadku jest drugim (po Warszawie) miastem w Polsce najchętniej wybieranym przez studentów zagranicznych. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu) jest wieloletnim partnerem projektu.

 

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.
Tel. +48 71 7767133,  +48 728 388 907 (Viber, WhatsApp)
office@study-in-wroclaw.pl
study-in-wroclaw.pl

Study in Wrocław logo

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami.

Teraz jest Twój czas na studia, pracę i życie!

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz głównie w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.

Zdobywaj przydatne umiejętności

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy. Posiadamy wielu partnerów biznesowych. Dzięki tej współpracy masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Dla naszych partnerów, to z kolei okazja do zdobycia bardzo dobrych pracowników.

Jeśli wybierzesz Uniwersytet WSB Merito:

WSB Wrocław, grupa osób, profesjonaliści, dyskusja
będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo
na zajęciach spotkasz uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu
zdobędziesz aktualną wiedzę, ponieważ nasze programy studiów konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracodawców
będziesz uczył się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania
dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
grupa rozmowa biznes
będziesz mógł korzystać z Moodle i platformy do nauki języków obcych
zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas staży, praktyk, dodatkowych szkoleń i warsztatów organizowanych przez uczelniane Biuro Karier