Nasze Biuro Karier zajmuje się pośrednictwem pracy, staży i praktyk. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 440 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. 

Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej publikacji ofert za pośrednictwem platformy JobTeaser.

Jobteaser

Posiadanie konta na platformie niesie ze sobą szereg korzyści. Aktywne korzystanie z portalu JobTeaser to:

  • szansa zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez dodanie treści, filmów i grafik w profilu firmy oraz ofert praktyk, pracy i staży,
  • przestrzeń do budowania świadomości marki i jej rozpoznawalności,
  • łatwy dostęp do publikowanych ofert Partnerów Biznesowych dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu,
  • dostęp do wartościowych kandydatów, których wykształcenie i kwalifikacje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Partnerów Biznesowych Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.

Zasady świadczenia usług w zakresie pośrednictwa pracy, staży i praktyk.

kierunek www sp1

Organizacja     Załóż konto i rekrutuj młode talenty z platformą JobTeaser

 

 Załóż konto lub zaloguj się

Zapraszamy do współpracy

Biuro Karier i Praktyk
Poznań, ul. Ratajczaka 5/7, pokój 304 CP, 305 CP

Zdjęcie

Jednym z istotnych celów współpracy Biura Karier i Praktyk ze środowiskiem biznesowym jest wspieranie procesów rekrutacji w firmach i instytucjach. W celu usprawnienia tego działania, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu platformy JobTeaser, portalu kariery, który jest używany w Europie przez ponad 700 uczelni. To miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób pracodawcy mogą dodawać oferty pracy, staży i praktyk, wydarzenia rekrutacyjne oraz swoje wizytówki wspierając tym swoje działania wizerunkowe.

Julia Wiśniewska

Dyrektor Biura Karier i Praktyk