Warsztaty dla uczniów

Od wielu lat podejmujemy inicjatywę poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności miękkich wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Realizujemy ją m.in. poprzez organizowanie bezpłatnych spotkań i warsztatów dla młodzieży, które odbywają się na terenie Państwa placówek we wcześniej ustalonym terminie.

Za każdym razem staramy się, aby tematy, poruszane w czasie naszych odwiedzin w szkołach, były adekwatne do wyzwań, z jakimi młodzi ludzie zmierzą się rozpoczynając studia czy wchodząc na rynek pracy.

Zawartość merytoryczna poszczególnych warsztatów, jak i dodatkowych materiałów dla nauczycieli, przygotowana jest przez psychologów, profesjonalnych coachów i trenerów, którzy mają doświadczenie w pracy nie tylko z młodzieżą. Państwa uczniom tą wiedzę przekażą w czasie spotkania sami studenci i absolwenci Bankowej, którzy tworzą tzw. Drużynę WSB i są do tego wyjątkowego zadania długo przygotowywani.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu i tematami warsztatów na ten rok - "Spotkania w szkołach"

Dodatkowa forma spotkań

Wprowadziliśmy również dodatkową formę spotkań – warsztaty na Uniwersytecie WSB Merito! Wizyta w murach Uniwersytetu WSB Merito pozwoli Państwa uczniom na poznanie naszej uczelni od środka, a także umożliwi bezpośredni kontakt z ciekawymi wykładowcami, co na pewno będzie dla nich cennym doświadczeniem.

Zapraszamy na spotkania z naszymi wykładowcami w murach Uniwersytetu WSB Merito - "Warsztaty na Uniwersytecie WSB Merito"