Kierunkowsk@z

Kierunkowsk@z to cykl otwartych i bezpłatnych spotkań dla uczniów szkół średnich, w trakcie których studenci lub wykładowcy Uniwersytetu WSB Merito dzielą się swoją cenną wiedzą i informacjami o uczelni. 

 

Podczas spotkań poruszymy obszary tematyczne bliskie młodzieży i uzupełniające wiedzę zdobywaną podczas lekcji. Będziemy wspólnie szlifować kompetencje miękkie oraz przekazywać informacje związane z wejściem młodych ludzi na rynek pracy. Uczniowie będą mogli zdobyć gadżet naszego Uniwersytetu oraz zadać pytania studentom odnośnie nauki w szkole wyższej. 

 

Wizyty mogą odbyć się w Państwa szkołach lub na naszym Uniwersytecie w Poznaniu. Prezentacja dla jednej klasy o Uniwersytecie oraz przeprowadzenie warsztatu potrwa łącznie od 45 minut do 1 godziny. 

kierunkowskaz

Warsztaty z Drużyną Merito

Od wielu lat podejmujemy inicjatywę poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności miękkich wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Realizujemy ją m.in. poprzez organizowanie bezpłatnych spotkań i warsztatów dla młodzieży, które odbywają się na terenie Państwa placówek we wcześniej ustalonym terminie.

Za każdym razem staramy się, aby tematy, poruszane w czasie naszych odwiedzin w szkołach, były adekwatne do wyzwań, z jakimi młodzi ludzie zmierzą się rozpoczynając studia czy wchodząc na rynek pracy.

 

Zawartość merytoryczna poszczególnych warsztatów przygotowana jest przez psychologów, profesjonalnych coachów i trenerów, którzy mają doświadczenie w pracy nie tylko z młodzieżą. Państwa uczniom tą wiedzę przekażą w czasie spotkania sami studenci, którzy tworzą tzw. Drużynę Merito i są do tego wyjątkowego zadania długo przygotowywani.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu i tematami warsztatów na ten rok w zakładce - "Tematyka warsztatów"

Warsztaty z wykładowcami

Oferujemy również dodatkową formę spotkań – warsztaty z wykładowcami Uniwersytetu WSB Merito! Takie spotkania odbywają się jedynie w budynku naszej uczelni. Więcej informacji w zakładce - "Warsztaty na zamówienie".

Zachęcamy do kontaktu

W celu ustalenia szczegółów spotkania dla uczniów z cyklu Kierunkowsk@z, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: maja.kozlowska@poznan.merito.pl lub pod numerem telefonu: +48 668 482 558.