Nasza uczelnia mieści się w budynkach dostosowanych do Twoich potrzeb. Główny budynek Uniwersytetu WSB Merito Poznań, w którym odbywa się większość zajęć na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich znajdziesz przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 2a w Poznaniu w dobrze skomunikowanej części miasta.

Uczyć się będziesz w nowoczesnych salach dydaktycznych, pracowniach komputerowych i specjalistycznych laboratoriach. Niektóre zajęcia odbywają się w salach hybrydowych, które umożliwiają prowadzenie zajęć jednocześnie w wielu lokalizacjach.

hybryda

Uczelnia znajduje się niecały 1km od Dworca Kolejowego. Z łatwością dojedziesz na zajęcia komunikacją miejską lub rowerem. 

transport

Część budynków jest przystosowana dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W biurze rekrutacji znajduje się stanowisko z ruchomym blatem przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz oferta migam.pl. W niektórych budynkach znajdują się windy lub podnośniki, które ułatwiają przemieszczanie się po schodach.

marketing

W WSB Merito

sale
możesz korzystać z laboratoriów komputerowych i specjalistycznych, biblioteki, czytelni wyposażonej w stanowiska komputerowe oraz z punktów ksero (z możliwością skanowania)
połączysz się z bezpłatną siecią Wi-Fi
w przerwach między zajęciami będziesz mógł zrelaksować się w specjalnie zaaranżowanych do wypoczynku strefach studenta, wyposażonych w wygodne kanapy i stoliki
znajdziesz automaty z przekąskami i napojami
michalina

W budynkach możesz korzystać m.in. z:

  • pokój cichej i głośnej pracy; w bibliotece znajdują się dwa, specjalnie w tym celu przygotowane wyciszone pomieszczenia, z których możesz skorzystać. Dzięki temu zyskasz miejsce, w którym będziesz mógł pracować w grupie, np. nad projektem, nie przeszkadzając innym czytelnikom. Jednocześnie będziesz mieć zbiory biblioteczne na wyciągnięcie ręki. 
  • bezpłatnej sieci Wifi
szkoła