Dlaczego Uniwersytety WSB Merito

Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce 

 

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 550 000 studentów. 

 

Uniwersytety WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Mamy bogatą ofertę kierunków. Na naszych studiach zyskasz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców. 

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach z różnych. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami. Na zajęciach omawiają zjawiska i procesy na przykładach zaczerpniętych z własnej pracy zawodowej.

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Jeżeli wybierzesz studia niestacjonarne, zajęcia będziesz mieć tylko w soboty i niedziele, średnio co drugi weekend. Jeżeli wybierzesz studia stacjonarne, zajęcia będą odbywać się 3-4 dni w tygodniu. Poza tym w zależności od uczelni, kierunku i specjalności możesz realizować studia w sposób hybrydowy i online. Jeśli łączysz życie zawodowe i rodzinne, masz swoje pasje oraz hobby, pracujesz, a co za tym idzie, nie masz czasu na to, aby codziennie pojawiać się na uczelni, jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Staramy się również, aby Twój plan miał jak najmniej okienek. 

Zdobywaj przydatne umiejętności!

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzimy z wykorzystaniem case studies i mają one formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach.

W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy. Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi. Dzięki temu masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Dla naszych partnerów, to z kolei okazja do pozyskania bardzo dobrych pracowników.

Jeśli wybierzesz Uniwersytety WSB Merito:

zdj
łatwiej pogodzisz studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo
zdj
dzięki elastycznemu systemowi opłat Ty zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
zdobędziesz aktualną wiedzę, ponieważ nasze programy studiów konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracodawców
zdj
będziesz uczył(-a) się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania
zdj
zdj
poznasz nowe technologie i będziesz korzystać m.in. z nowoczesnej platformy Moodle, MS TEAMS, wewnętrznego systemu Extranet czy biblioteki cyfrowej
możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami
zrealizujesz studia w sposób (hybrydowy, tradycyjny lub online), który najbardziej Ci odpowiada
zdj
zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas staży, praktyk, dodatkowych szkoleń i warsztatów organizowanych przez uczelniane Biuro Karier.
zdj