Opis kierunku

Celem studiów jest dostarczenie praktycznej wiedzy, rozwój umiejętności oraz kompetencji osobistych i społecznych z zakresu planowania, realizacji i ewaluacji szkoleń. Uczestnicy studiów podyplomowych mają możliwość udziału w sesjach z ekspertami-trenerami, specjalistami z zakresu zarządzania, psychologii pozytywnej i wymienić z nimi swoje doświadczenia lub podczas praktycznych zajęć doświadczyć i nauczyć się fachu szkoleniowca. Pod kierownictwem wykładowców (psychologów, pedagogów, aktorów, muzyków), trenerów i konsultantów, słuchacze rozwijają umiejętności profesjonalnego zarządzania szkoleniami.

 

Gwarantujemy pełną zgodność z przepisami prawa i najwyższe standardy edukacyjne.

sposób realizacji studiów: hybrydowy

Po ukończeniu studiów słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych (z wykazem przedmiotów i oceną ogólną). Przedsiębiorstwa oraz firmy szkoleniowe poszukują kompetentnych trenerów potrafiących przygotować oraz przeprowadzić profesjonalne projekty szkoleniowe. Podczas studiów zdobędziesz wiedzę oraz przygotujesz się do roli trenera zdolnego uczyć innych w sposób kompetentny jak również potrafiącego kształtować pożądane postawy i wzorce postępowania uczestników szkoleń.

uczestniczka studiów podyplomowych

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!


Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

 • Autorski program.
 • Różnorodni trenerzy z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem w biznesie, przemyśle i sztuce.
 • Udział w sesjach szkoleniowych (w tym jednej wyjazdowej - wliczonej w cenę studiów), w trakcie których przeprowadzimy symulacje projektów szkoleniowych.
 • W trakcie zajęć wykorzystywane są aktywne formy dydaktyczne: warsztaty, case studies, ćwiczenia, dyskusje oraz symulacje i wymiana wzajemnych doświadczeń.
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z przepisami, jakie zostały określone przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
 • Ukończenie studiów umożliwi  samodzielne prowadzenie profesjonalnych szkoleń biznesowych.
 • Uczestnikom naszych studiów podyplomowych dajemy możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji przez uczestnictwo w 2 bezpłatnych szkoleniach biznesowych (tematyka szkoleń podawana jest w II semestrze).

Dla kogo?

 • Studia adresowane są do osób, które są zainteresowane pracą w charakterze trenerów biznesu (wewnętrznych oraz zewnętrznych) lub odpowiadają za rozwój pracowników i są zainteresowane nabyciem umiejętności z zakresu przygotowywania i projektowania szkoleń.
 • Kompetencje rozwijane w trakcie studiów są niezbędne nie tylko osobom pragnącym profesjonalnie wykonywać zawód trenera, ale także np. specjalistom HR, specjalistom BHP, kierownikom instytucji publicznych oraz menedżerom firm prywatnych, których praca wymaga prowadzenia publicznych wystąpień, komunikowania i wdrażania zmian w organizacji oraz rozwoju podległych im pracowników, tak by nie zrobić im krzywdy. Umiejętności rozwijane podczas studiów są także niezbędne osobom wdrażającym w organizacjach standardy jakości, narzędzia lean manufacturing, zarządzającym projektami.

 

Jak się zapisać?

Pamiętaj, że studia podyplomowe możesz zacząć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra i już po studiach I stopnia możesz zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność złożenia kompletu dokumentów i spełnienia wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

 

Pierwszym krokiem do zapisów na studia jest wypełnienie internetowego formularza rekrutacyjnego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną zasada rekrutacji, na której krok po kroku przeprowadzimy Cię przez formularz rekrutacyjny. Na stronie znajdziesz też regulaminy oraz wzory dokumentów do druku.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI REKRUTACJI

 

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

Opinia wykładowcy

Anna Haczkiewicz

Studia podyplomowe na kierunku trener biznesu mają na celu ukazanie uczestnikom znaczącej roli trenera – szkoleniowca w organizacji oraz zadań, jakie stoją przed nim w kontekście realizacji firmowej strategii personalnej. W ramach zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu budowy procesu szkoleniowego, począwszy od przeprowadzenia analizy potrzeb szkoleniowych, realizacji procesu szkoleniowego z wykorzystaniem najnowszych metod oraz narzędzi szkoleniowych, a na ewaluacji procesu szkoleniowego kończąc. 

Anna Haczkiewicz

Kierownik merytoryczny kierunku

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
313 zł
286 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki:

 • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 286  zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1000 zł:

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Trener biznesu

 

Obejmuje zajęcia m.in. z zakresu metod i narzędzi pracy szkoleniowca, prowadzenia i ewaluacji szkoleń, przygotowania materiałów merytorycznych na szkolenia. 

Liczba godzin: 176
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Anna Haczkiewicz
dr Katarzyna Kulig-Moskwa
Anna Haczkiewicz

Trener Biznesu, Specjalista ds. Umiejętności interpersonalnych, Coach, Konsultant

Absolwentka Wydziału Finansów i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Dyplomowany Trener Biznesu, wykładowca wyższych uczelni w zakresie komunikacji, wystąpień publicznych,...

dr Katarzyna Kulig-Moskwa

Doktor nauk ekonomicznych (specjalizacja zarządzanie). Adiunkt w Instytucie  Zarządzania  i Marketingu  oraz kierownik zespołu zarządzania zasobami ludzkimi w Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Praktyk i teoretyk w obszarze zagadnień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, public...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

Infolinia: 77 401 94 03 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:00 do 18:00
Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 17:00
 • so: 10:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF