Uniwersytety WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

 

Do tej pory zaufało nam 550 000 studentów i absolwentów.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w Uniwersytecie WSB Merito Opole to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

Kobieta czytająca książkę.

Uniwersytet WSB Merito Opole (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu) istnieje od 2007 roku i jest Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu (wcześniej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu). W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia, studia jednolite magisterskie, studia podyplomowe, MBA. Możesz również skorzystać ze szkoleń i kursów. Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej uczelni.  

Do zobaczenia w Uniwersytecie WSB Merito Opole!

Dziewczyna z laptopem i książką.

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością.  

W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie kierunki jak, psychologię, pedagogikę, dietetykę czy media i komunikację w biznesie. 

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
Grupa rozmawiających studentów.
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
Dziewczyna czytająca książkę.
Dziewczyny pracujące nad projektem pod okiem wykładowcy.
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
Grupa studentów.
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.