Studia podyplomowe to pewna inwestycja

Niektórzy z nas odkładają na później swoje plany rozwojowe. Ostrożnie dysponujemy zasobami i boimy się angażować w kolejne zobowiązania. Czy w odniesieniu do wyboru studiów podyplomowych to na pewno dobra droga? Studia oprócz rozwijania pasji, to jeden z ważniejszych elementów inwestycji w samego siebie. To pewna inwestycja, ponieważ to właśnie Ty jesteś osobą, która odniesie z niej największe korzyści. 

Dziewczyna czytająca książkę.

My zdajemy sobie  sprawę z tego, że rozwój osobisty jest niezwykle ważny. Ukończenie studiów podyplomowych pozwala na podniesienie kompetencji zawodowych, zdobycie wiedzy z nowego obszaru czy nawiązanie nowych przyjaźni biznesowych. Studia podyplomowe, gdzie wykładowcami są praktycy, dodatkowo otwierają nowe ścieżki zawodowe.

Rozwój osobisty

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować swoje studia podyplomowe, nie nadwyrężając kieszeni, zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Projekt
Projekt "Opolskie kształcenie ustawiczne"

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki rozpoczęło realizację projektu pn.: “Opolskie kształcenie ustawiczne”, w ramach którego uczestnikom projektu oferowany jest bon szkoleniowy dla dorosłych. 

 

Wysokość dofinansowania wynosi do 85% .

 

Sprawdź szczegóły (link).

 

Semestry
System ratalny

Naukę sfinansujesz w 10, jednakowych ratach, płatnych co miesiąc.

Kalendarz
Indywidualny harmonogram płatności

Możesz odroczyć płatność raty, bądź rozłożyć płatność na inne transze. Daje Ci to możliwość nauki na własnych warunkach finansowych.  O możliwościach porozmawiaj z Biurem rekrutacji.

Brak odsetek za późniejszą spłatę

Nawet, jeżeli spóźnisz się ze spłatą raty za swoje studia podyplomowe, nie naliczymy Ci odsetek.

Zegar
Odroczenie płatności

Zdajemy sobie sprawę z możliwości zaistnienia nieoczekiwanych zobowiązań finansowych. Jeżeli w danym terminie, wynikającym z harmonogramu spłat, nie możesz dokonać płatności raty, skontaktuj się z nami.

Zniżka dla Absolwentów

Jeśli jesteś absolwentem Uczelni WSB Merito, możesz skorzystać ze zniżek dedykowanych absolwentom. Im szybciej zapiszesz się na studia, tym większa zniżka Ci przysługuje. Nie zwlekaj, sprawdź aktualną promocję!

Krawat
Program Firma

Sprawdź czy Twoja firma ma podpisane porozumienie z WSB Merito, dzięki czemu możesz studiować ze specjalną zniżką. O tym jak skorzystać z Programu Firma i jakie dokładnie płyną z tego korzyści, dowiedz się na stronie programu. 

Folder
Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to platforma online, która łączy Uczelnię z osobami chcącymi rozwijać kompetencje i kwalifikacje na studiach podyplomowych.


Pracownicy MŚP, przedsiębiorcy MŚP oraz osoby prywatne w wybranych województwach, mogą otrzymać nawet 85 proc. dofinansowania ze środków europejskich.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Jak skorzystać z dofinansowania?
1.    Wybierz z Bazy Usług Rozwojowych studia podyplomowe realizowane przez Uniwersytet WSB Merito Opole. Jeżeli nie znajdziesz interesującego Cię kierunku, skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość zamieszczenia go w BUR.
2.    Po podpisaniu umowy niezwłocznie zgłoś się do Biura Rekrutacji Uniwersytetu WSB Merito Opole w celu zawarcia umowy na studia podyplomowe (oprócz umowy z operatorem na usługę zawierasz również umowę edukacyjną z Uniwersytetem WSB Merito Opole na realizację studiów podyplomowych).

Pamiętaj, że korzystając z dofinansowania poprzez BUR oraz podpisując umowę na studia podyplomowe z Uniwersytetem WSB Merito Opole, obowiązuje cena katalogowa kierunku (bez zniżki czasowej w czesnym).

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy ( KFS) jest wydzieloną częścią Funduszu Pracy przeznaczoną na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Wsparcie udzielane jest na zasadach pomocy de minimis.

Mogą z niego skorzystać wszyscy pracodawcy, którzy chcą inwestować w zwiększanie kompetencji własnych lub osób pracujących w firmie. Do zdobycia jest od 80 do 100% dofinansowania do szkoleń i kursów. 


Możemy pomóc Ci w uzyskaniu dofinansowania, a co za tym idzie:
•    zbadamy potrzeby szkoleniowe pracowników firmy
•    dobierzemy odpowiednie szkolenia podnoszącego wskazane kompetencje
•    po akceptacji wniosku i uzyskaniu dofinansowania zorganizujemy szkolenie
•    przygotujemy dokumenty poświadczające realizację szkolenia potrzebne do rozliczenia przyznanych środków.

Wniosek o dofinansowanie składasz do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę firmy albo miejsce prowadzenia działalności.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72

45-372 Opole

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00 - 17:00
wtorek: 09:00 - 17:00
środa: 09:00 - 17:00
czwartek: 09:00 - 17:00
piątek: 09:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 14:00

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
340 zł
286 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26  czerwca, zyskujesz 1200 zł, dzięki:

  • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 286  zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł:

  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.