Dlaczego Uniwersytet WSB Merito

Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce!

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce.

Do tej pory zaufało nam ponad 550 000 studentów i absolwentów.

 

Uniwersytety WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków, a studiując u nas, zyskujesz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców.

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami.

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym.  Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.

Zdobywaj przydatne umiejętności

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.
Posiadamy wielu partnerów biznesowych. Dzięki tej współpracy masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Dla naszych partnerów, to z kolei okazja do zdobycia bardzo dobrych pracowników.

Jeśli wybierzesz Uniwersytet WSB Merito:

łatwiej pogodzisz studia z pracą
Trzy osoby przy biurku.
zajęcia i wykłady prowadzą u nas akademicy i praktycy biznesu
Grupa rozmawiających osób.
Dwie spacerujące dziewczyny.
program Twoich studiów jest skonsultowany z przedstawicielami poszczególnych branż
Dwie dziewczyny z książką.
nasz system opłat pozwala Ci decydować kiedy i jak chcesz płacić za studia
korzystasz z Moodle i platformy do nauki języków obcych
Czytająca dziewczyna.
zdobywasz doświadczenie zawodowe podczas staży, praktyk, dodatkowych szkoleń i warsztatów
Dziewczyna trzymająca książki.