Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce!

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce. Do tej pory zaufało nam 550 000 studentów.

 

Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy się czym pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i ponad 25-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

Najlepsza uczelnia niepubliczna w Trójmieście | 2023 r.

W opublikowanym przez miesięcznik „Perspektywy” 24. ogólnopolskim rankingu uczelni niepublicznych Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku) został uczelnią nr 1 w Trójmieście! W tym roku awansował o 5 miejsc i w całym rankingu zajmuje 18 miejsce. 

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna na Pomorzu | 2023 r.

Według raportu dotyczącego wyników rekrutacji na rok akademicki 2022/2023 wydanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna na Pomorzu

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa: www.gov.pl

Uczelnia nr 1 na Pomorzu | 2022 r.

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” w 2022 roku Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) zajął I miejsce na Pomorzu.

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w Polsce | 2022 r.

Według raportu dotyczącego wyników rekrutacji na rok akademicki 2021/2022 wydanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku) jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w regionie. 

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa: www.gov.pl

Najlepsza uczelnia niepubliczna w Trójmieście | 2021 r.

W opublikowanym przez miesięcznik „Perspektywy” 22. ogólnopolskim rankingu uczelni niepublicznych Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) został uczelnią nr 1 w Trójmieście. 

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna na Pomorzu | 2021 r.

Według raportu dotyczącego wyników rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 wydanego przez Ministerstwo Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna na Pomorzu oraz druga w Polsce pod względem liczby kandydatów na studia stacjonarne i trzecia pod względem liczby kandydatów na niestacjonarne.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa: www.gov.pl

Uczelnia nr 1 na Pomorzu | 2020 r.

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” w 2020 roku Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) zajął I miejsce na Pomorzu.

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w regionie | 2020 r.

W opublikowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2019/2020 nasza uczelnia jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w regionie. Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku) po raz kolejny uplasowała się na podium najchętniej wybieranych uczelni.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa: www.gov.pl

Uczelnia nr 1 na Pomorzu | 2019 r.

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” w 2019 roku nasza uczelnia zajęła I miejsce na Pomorzu.  

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w Polsce | 2019 r.

W opublikowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki informacji o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 nasza uczelnia po raz kolejny zajęła czołowe miejsce w zestawieniu najczęściej wybieranych uczelni na studiach I stopnia i jednolitych magisterskich.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa: www.gov.pl

Kierunek Prawo najlepszy na Pomorzu | 2019 r.

W rankingu "Rzeczpospolitej"  w 2019 roku kierunek Prawo na Uniwersytecie WSB Merito
(wcześniej Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku) zajął I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych, natomiast wśród polskich niepublicznych Uczelni uplasował się na miejscu 5.

Uczelnia nr 1 na Pomorzu | 2018 r.

W ogólnopolskim rankingu niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektywy” w 2018 roku nasza uczelnia zajęła I miejsce na Pomorzu.  

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Sukces Programu MBA | 2016 r.

W ogólnopolskim rankingu "Perspektyw" w 2016 roku dotyczącym programów MBA program MBA naszej uczelni zajął wysokie 14 miejsce

 

Ranking znajdziesz na www.perspektywy.pl

Kierunek Prawo najlepsze na Pomorzu | 2016 r.

W rankingu opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" w 2016 roku w kategorii: Prawo, Potencjał naukowy, Jakość kształcenia, Poradnie Prawne, Współpraca za granicą - nasza uczelnia zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych.