Opis kierunku:

Studia niestacjonarne w salach wykładowych.

 

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami osobiście w salach wykładowych w Chorzowie lub Katowicach.

 

Gwarantujemy pełną zgodność z przepisami prawa i najwyższe standardy edukacyjne.

.

W czasach, gdy przewagę konkurencyjną uzyskuje się dzięki rozwojowi ludzkich możliwości, gdy kluczowym zasobem rozwijających się obszarów biznesu jest wiedza i strategiczne kompetencje, warunkiem osiągania sukcesu nowoczesnej organizacji jest sztuka zarządzania jej kapitałem ludzkim. Ponieważ – jak słusznie twierdził Peter Drucker – „Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. 

 

Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Przygotowanie profesjonalnych kadr menedżerskich do zarządzania obszarem Human Resources w wymagającym otoczeniu biznesowym, uwzględniające najnowsze trendy społeczne, demograficzne oraz rynku pracy. Podczas zajęć uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim mają okazję do nabywania praktycznych umiejętności, uczestnicząc w zajęciach o charakterze warsztatowym. Niektóre z nich odbywać się będą w siedzibie SMG/KRC Poland w Katowicach. 

 

Gama inspirujących doświadczeń, warsztatowy charakter zajęć, oparty na nowoczesnych rozwiązaniach w zarządzaniu kapitałem ludzkim. Proces uczenia się, organizowany przez wykładowców - praktyków, wykorzystujący potencjał i doświadczenie uczestników oraz szeroki wachlarz metod, narzędzi pracy menedżera HR, to tylko niektóre wyróżniki tego programu. 

Studenci

Sprawdź także ofertę studiów MBA!

 

Na studia Master of Business Administration zapraszamy osoby, którym zależy na wszechstronnym rozwoju umiejętności menedżerskich.

 

Przygotowane we współpracy z Franklin University studia MBA cieszą się dużą popularnością, głównie dzięki wysokiej jakości kształcenia i programowi ukierunkowanemu na rozwój praktyków biznesu.

 

 

Sprawdź ofertę studiów MBA 

 

 

MBA

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas!

 

Zapytaj o studia podyplomowe

.

Co zyskujesz?

Uczestnicy studiów zdobywają szeroką wiedzę i praktyczne umiejętności, pozwalające im na takie sprawowanie polityki zarządzania kadrami, która ułatwi przesunięcie działów personalnych firm z peryferyjnych obszarów przedsiębiorstw w ich miejsce centralne. Tym samym umożliwi planowanie i realizację polityki personalnej firmy w sposób nowoczesny, a przez to efektywny i wspomagający rozwój przedsiębiorstwa. Przydatna w zarządzaniu tym rozwojem będzie wiedza z następujących dziedzin: planowanie zasobów ludzkich, rozwijanie kompetencji pracowników, kształtowanie ich karier zawodowych, motywowanie i przywództwo, racjonalizowanie zatrudnienia, diagnoza polityki personalnej i jej wskaźników, budowanie efektywnościowej kultury organizacyjnej, wdrażanie mechanizmów komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa i w jego otoczeniu zewnętrznym, praktyczne zastosowanie prawa pracy, aktualna znajomość rynku pracy w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Absolwenci studiów otrzymają zaświadczenia SMG/KRC Poland.

Dla kogo?

Program skierowany jest do specjalistów i menedżerów, praktyków w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, poszukujących profesjonalnych narzędzi i metod do podnoszenia standardów i efektywności realizacji swoich zadań zawodowych oraz świadomie kontynuujących swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. 

Praktyczny charakter studiów

W ramach programu kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi prowadzone są warsztaty i treningi, dzięki którym uczestnicy kształtują swoje umiejętności niezbędne w pracy z ludźmi. Na zajęciach realizowane są gry biznesowe, które wymagają od uczestników aktywnych postaw, przedsiębiorczości i asertywności, umiejętności prowadzenia rozmów w warunkach konfliktu interesów, komunikatywności, myślenia analitycznego oraz rozwijania cech przywódczych. Uczestnicy tego kierunku uczestniczą także w sesji assesment center w firmie SMG/KRC Poland. Jeden ze zjazdów realizowany jest w formie zjazdu wyjazdowego, w czasie którego uczestnicy biorą udział w zajęciach outdoorowych.  

Partner kierunku

Studia przygotowane są przy współpracy z firmą konsultingową SMG/KRC Poland, jedną z najstarszych firm doradztwa personalnego w Polsce. Dzięki temu część zajęć, np. zajęcia poświęcone selekcji i ocenie kadr, będzie mogła odbywać się w pracowni firmy, wyposażonej m.in. w lustro weneckie. Pracownicy firmy zapoznają uczestników studiów z najnowszymi tendencjami na rynku i podzielą się swoim praktycznym doświadczeniem.  

www.smgkrc.com 

magdalena-czajkowska

"Zdecydowałam się na studia podyplomowe w WSB Merito, ponieważ jako specjalista ds. personalnych chciałam poszerzyć i wzmocnić swoje kompetencje w tej dziecinie, aby w przyszłości ubiegać się o wyższe stanowisko w międzynarodowej firmie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wykładowców oraz tego, w jaki sposób zarażają swoją pasją innych."

 

Magdalena Czajkowska

Absolwentka Uniwersytetu WSB Merito studiów podyplomowych

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
smg-krc

studia podyplomowe

do 26 czerwca
czesne już od
230 zł
185 zł
miesięcznie
rozwój, praca, kariera.
wybieram wszystko
 
więcej

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 185 zł

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi - menedżer HR

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 175
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Roman Kraczla
mgr Agnieszka Michalska-Rechowicz
mgr Roman Kraczla

Prezes SMG/KRC Poland, trener z ponad 15-letnim doświadczeniem. Absolwent socjologii UŚ i ekonomii na AE Katowice. Autor i współautor wielu autorskich programów i projektów szkoleniowych. W latach 1998 – 2002 dyrektor ds. szkoleń Dystryktu Południowego w AIG Amplico Life. Wykładowca i...

mgr Agnieszka Michalska-Rechowicz

Trenerka odporności psychicznej (Model 4C), Coach (ICC) oraz Certyfikowany Praktyk Rozwoju Learning and Development Practice (CLPD)  renomowanej instytucji Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) w Londynie.


Od 2003 r. pracuje z liderami, specjalistami i przedsiębiorcami w...

Monika Kantowicz-Gdańska

Konsultant, certyfikowany trener, audytor. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Zajmuje się w szczególności rozwojem ludzi i organizacji. Jako niezależny konsultant i trener pracuje od 2006 roku. Zrealizowała liczne projekty...

Michał Olesiak

Prawnik z 9-letnim stażem w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2005 r. odbył aplikację administracyjną w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2008 r. złożył egzamin sędziowski. Obecnie doradca oraz trener prawa pracy, a także członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w...

mgr Marcin Bański

Prowadzi szkolenia m.in. w ramach studiów podyplomowych z tematów: Zarządzanie zmianami w administracji i urzędzie, Budowanie efektywnych zespołów (Team Building), pracy zespołowej oraz przywództwa, Motywowanie siebie i innych. Konsultant personalny i psycholog prowadzący projekty...

Ilona Stawczyk

Wykładowca i trener MBA, Posiada certyfikat Developmental Trasactional Analysis – kompleksowe szkolenie z zakresu Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej / 350 h / prowadzone przez trenerów z International Centre for Developmental Analysis / wykładowców uczelni angielskich, amerykańskich i...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00 - 16:00
  • so: 08:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF